Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Медики Кропивницького презентували власну виставку хенд-мейду

Медики Кропивницького презентували власну виставку хенд-мейду

Медики Кропивницького презентували власну виставку хенд-мейдуУ бібліотеці ім. Д. Чижевського відкрилась виставка-хобі медичних працівників кропивницьких закладів "Їхнє друге покликання". На виставці презентовані роботи в різних техніках, які четверо майстринь створювали поза робочими кабінетами.

У бібліотеці переконують, подібна виставка проходить у місті вперше і покликана показати, що лікарі - це не лише фахівці медичної справи, а й творчі й талановиті люди.

На виставці представлено понад 60 робіт. М'які іграшки, виконані у техніці "фелтинг" і "фільц", фігурки в техніці об'ємного квілінгу презентували майстрині Наталія Ряботинська та Світлана Петрищева, вишиті картини запропонувала Наталія Курскова та Вікторія Шевчук. Усі роботи несуть позитивну енергетику, адже для героїв та панорам майстрині-лікарки обирали тільки позитивні образи та красиві пейзажі.

"Я займаюся вишивкою з шести років. На виставці представлена, мабуть, одна четверта того, що я взагалі вишила. Мені подобається вишивка тим, що це як розгадування кросвордів: ти розгадуєш в яку сторону "піти", щоб зекономити нитки, щоб передати кольори. Вишиваю переважно в пізню ніч, бо ввечері ще треба встигнути зробити домашню роботу. Свої картини не продаю, переважно дарую друзям і рідним", - розповідає сімейна медсестра міської поліклініки № 3 Наталія Курскова.

Виставка робіт медправцівників міста діятиме у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук бібліотеки протягом місяця.
 

Медики Кропивницького презентували власну виставку хенд-мейдуМедики Кропивницького презентували власну виставку хенд-мейдуМедики Кропивницького презентували власну виставку хенд-мейдуМедики Кропивницького презентували власну виставку хенд-мейдуМедики Кропивницького презентували власну виставку хенд-мейду