![Об'єднаний пологовий будинок готовий виконувати функції перинатального центру Об'єднаний пологовий будинок готовий виконувати функції перинатального центру](/uploads/posts/2017-03/thumbs/1488529775_p_20170301_100408.jpg)
"Із 217 працівників пологового будинку № 2 ім. Св. Анни до нас перейшли працювати 181 працівник. Одразу було важко психологічно і нам, і їхньому колективу, однак сьогодні вже робота налагоджена. Незадоволених немає, є ще тимчасові переміщення кадрів. Ми з колегами працювали і раніше, тепер вчимося один в одного: ми вдосконалюємо свої знання в гінекології, вони - в акушерстві. Впевнена, вже через півроку, - стільки триває період адаптації, - всі дякуватимуть Богу, що все так склалось", - розповідає головний лікар пологового будинку № 1 Людмила Романів.