Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Медики Кропивницького підтримали акцію «Прозорі кишені у медицині»

Медики Кропивницького підтримали акцію «Прозорі кишені у медицині»

Медики Кропивницького підтримали акцію «Прозорі кишені у медицині»2 серпня перед Кіровоградською міською радою відбулася акція «Прозорі кишені у медицині», ініціатором якої виступило обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Громадські активісти закликали головних лікарів закладів охорони здоров’я міста до прозорої і відкритої роботи. Медичні халати з прозорими кишенями, які принесли активісти, символізують прозору роботу з бюджетними коштами.

- Акція «Публічні кишені у медицині» - крок до відкритості та публічності головних лікарів закладів охорони здоров’я міста. Ми принесли медичні халати з прозорими кишенями і закликаємо присутніх медиків взяти ці халати, чим публічно пообіцяти громадськості здійснювати свої закупівлі через систему електронних закупівель «ProZorro» та оприлюднювати на сайтах профільного управління інформацію про закупівлю ліків за бюджетні кошти, - зазначив представник Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Володимир Бочаров-Туз.

До публічної акції долучилися начальник управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Оксана Макарук та дванадцять лікарів закладів охорони здоров’я Кропивницького.

- Сьогоднішня символічна акція «Прозорі кишені у медицині» дає можливість медикам показати свою громадську позицію, підтвердити те, що вони не стоять осторонь процесів перетворень, які відбуваються у нашій державі. Із серпня в Україні діє закон про прозорі закупівлі і усі заклади охорони здоров’я Кропивницького зареєструвалися у системі електронних закупівель «ProZorro». Медики міста з’явилися на акцію і показують свою позицію, що вони готові активно працювати в даній системі, тому що нам немає чого приховувати, ми працюємо прозоро. Всі кошти, які ми отримуємо із бюджету, ми намагаємося максимально спрямувати для вирішення нагальних питань - це і виплати заробітних плат, і придбання медикаментів, і медичного обладнання. Тому запровадження даної ініціативи дасть нам можливість не лише раціонально і ефективно використовувати кошти, але й значно їх зекономити та спрямувати на першочергові потреби медзакладів, - зазначила начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук.

Головний лікар КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровоград» Олександр Артюх виступив від імені керівників медичних закладів і запевнив, що медицина однією із перших долучилася до прозорих тендерних процедур.

 

Медики Кропивницького підтримали акцію «Прозорі кишені у медицині»