Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Семінар-нарада з питань пожежної та техногенної безпеки

Семінар-нарада з питань пожежної та техногенної безпеки

Семінар-нарада з питань пожежної та техногенної безпеки Питання забезпечення пожежної безпеки закладів охорони здоров’я м. Кіровограда розглянуто на оперативній нараді, що відбулася 9 квітня під головуванням начальника управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук.

На семінар-нараду були запрошені головні лікарі, їх заступними, особи відповідальні за напрямок роботи, та представники ДСНС міста та області.

«Лікувально-профілактичні заклади відносяться до об’єктів з постійним або тимчасовим масовим перебуванням людей і виникнення пожежі може мати жахливі наслідки» - зазначила у своєму виступі начальник управління охорони здоров’я міської ради Оксана Макарук.

Семінар-нарада з питань пожежної та техногенної безпеки Вона також підкреслила, що ставлення до пожежної безпеки у медичних закладах міста завжди відповідальне та закликала головних лікарів максимально раціонально підходити до використання коштів, передбачених на протипожежні заходи. Так лише в минулому році, завдяки надходженням з бюджету, в шести закладах (46% від потреби), підпорядкованих управлінню, обладнано сучасні установки оповіщення та системи автоматичної пожежної сигналізації з виведенням на централізований пульт спостереження пожежної охорони міста.

 

Присутній на нараді начальник сектору міського відділу ДСНС Ростислав Балюк наголосив на необхідності безумовного виконання протипожежних заходів режимного характеру, доповів присутнім про стан цивільного захисту міста та задачі, які необхідно вирішувати в умовах режиму підвищеної готовності сил цивільного захисту, а також відповів на питання присутніх.

 

Семінар-нарада з питань пожежної та техногенної безпеки Під час проведення семінару начальник відділу підготовки персоналу обласних курсів ЦЗ та БЖД Стець М.М. у своєму виступі озвучив основні нормативні документи з пожежної безпеки та ознайомив керівників медичних закладів з методиками проведень пожежних навчань та тренувань з персоналом.

Семінар – нарада пройшла в конструктивній, діловій обстановці.