Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Семінар для працівників закладів охорони здоров'я

Семінар для працівників закладів охорони здоров'я

Семінар для працівників закладів охорони здоров'я29 січня 2015 року у приміщенні актового залу дитячої міської поліклініки №1 проведений семінар для медичних працівників на тему: «Обіг наркотичних речовин в закладах охорони здоров'я» за участю представників фонду «Відродження», УМВС України, Державної служби України з контролю за наркотиками. У семінарі взяли участь керівники управління охорони здоров'я, лікувально-профілактичних закладів комунальної власності міста, аптечних закладів, які мають відношення до обігу наркотичних речовин, медичні працівники первинної ланки, відділення паліативної допомоги комунального закладу «Центральна міська лікарня м. Кіровограда», лікарі-анестезіологи.

Перед присутніми про нормативно-правову базу щодо обігу наркотичних речовин в медичній сфері, вимоги до оформлення ліцензій виступив представник Державної служби з контролю за наркотиками І. Стасюк.

Начальник відділу Управління боротьби з незаконним обігом наркотиків МВС України підполковник МВС України В. Мельничук ознайомив аудиторію з завданнями та повноваженнями відомства у сфері контролю обігу наркотичних засобів у медичній сфері, а також вимогами до облаштування приміщень зберігання наркотичних речовин, а підполковник МВС України О. Коваль розказала про практичні аспекти обігу наркотичних речовин в закладах охорони здоров'я та забезпечення адекватним знеболенням пацієнтів через мережу аптечних закладів.

Велику зацікавленість у слухачів визвали і виступи координаторів тренінгу з паліативної та хоспісної допомоги асистента кафедри паліативної та хоспісної медицини НМАПО ім. П.Л. Шупика О. Брацюнь і директора тренінгового центру Обласного центру паліативної допомоги Івано-Франківської області Л. Андріїшин, які озвучили новаторський підхід щодо лікування хронічного больового синдрому в практиці сімейного лікаря, морально-етичні питання у спілкуванні лікаря з паліативним хворим, родичами.

Загалом семінар надав багато корисної інформації, необхідної як у роботі практикуючих лікарів, так і керівників закладів охорони здоров'я міста, для надання кваліфікованої, якісної та доступної медичної допомоги мешканцям м. Кіровограда.


Семінар для працівників закладів охорони здоров'я

 

Семінар для працівників закладів охорони здоров'яСемінар для працівників закладів охорони здоров'яСемінар для працівників закладів охорони здоров'яСемінар для працівників закладів охорони здоров'яСемінар для працівників закладів охорони здоров'яСемінар для працівників закладів охорони здоров'яСемінар для працівників закладів охорони здоров'яСемінар для працівників закладів охорони здоров'я