Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Про протипожежний стан закладів охорони здоров'я міста

Про протипожежний стан закладів охорони здоров'я міста

В закладах міста створені і успішно працюють пожежно-технічні комісії, комісії з надзвичайних ситуацій та техногенно-екологічної безпеки, створені добровільні пожежні формування, члени яких застраховані.

Протягом 2014 року питання протипожежного захисту закладів охорони здоров’я, зокрема аналіз виконання постанов та приписів органів державного нагляду, розглядалися на оперативних нарадах та колегіях управління охорони здоров`я Кіровоградської міської ради.

З метою запобігання пожежам, поліпшення протипожежного захисту об’єктів охорони здоров'я, забезпечення їх надійної експлуатації в осінньо-зимовий період 2014/2015року з числа позаштатних фахівців управління охорони здоров'я Кіровоградської міської ради сформовано комісію, яка проводить рейдові перевірки протипожежного стану лікувальних корпусів, господарських будівель, споруд та територій закладів. До участі в роботі комісії залучаються фахівці Кіровоградського міського відділу управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області. За результатами роботи комісії до адміністративної відповідальності за порушення правил пожежної безпеки режимного характеру було притягнуто 2 особи та 4 особи понесли дисциплінарні покарання.

В кошторисах лікувально-профілактичних закладів комунальної власності міста на 2014 рік на протипожежні заходи заплановано кошти у сумі 234,7тис.грн. Протягом 2014 року закладами виконано заходи на загальну суму 241,0 тис. грн, що складає 102,6% від запланованих робіт, а саме:

обслуговування установок автоматичної пожежної сигналізації – 35,0тис.грн;

заміна та ремонт електричних мереж, проведення відповідних вимірювань їх параметрів, облаштування систем блискозахисту – 128,2тис.грн;

придбання та проведення технічного обслуговування вогнегасників – 19,5тис.грн;

комплектування пожежних кранів протипожежним інвентарем, перевірка гідрантів – 12,1 тис. грн;

виконання обробки вогнезахисним розчином дерев'яних конструкцій – 16,0тис.грн;

інші протипожежні заходи – 30,2 тис.грн.

Крім того, у міському бюджеті на 2014 рік заплановані та освоєні кошти у сумі 863,5тис.грн на капітальний ремонт та установку систем автоматичної пожежної сигналізації в приміщеннях:

дитячої міської поліклініки № 1 (вул. Шевченка, 36);

дитячої стоматологічної поліклініки (вул. Жовтневої революції, 31);

хірургічного відділення комунального закладу "Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги";

амбулаторії № 4 комунального закладу "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Кіровограда" (вул. Генерала Жадова, 21, корп. 2).

У проекті міського бюджету на 2015 рік передбачено кошти по загальному та спеціальному фонду міського бюджету на загальну суму 282,9тис. грн на виконання протипожежних заходів у лікувально-профілактичних закладах комунальної власності міста.