Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Семінар-нарада з питань пожежної та техногенної безпеки

Семінар-нарада з питань пожежної та техногенної безпеки

Семінар-нарада з питань пожежної та техногенної безпекиПитання забезпечення пожежної безпеки закладів охорони здоров’я м. Кропивницького та виконання плану протипожежних заходів по усуненню основних протипожежних недоліків у 2016 році та плани їх виконання у 2017 році були предметом розгляду на оперативній нараді, що відбулася 10 лютого під головуванням заступника начальника управління охорони здоров’я міської ради Лариси Кудрик. У своєму виступі вона зазначила, що незважаючи на деякі труднощі з матеріально-технічним забезпеченням, річний план по використанню коштів на заходи протипожежноного призначення виконанно на 103%. А також підкреслила, що ставлення до пожежної безпеки у медичних закладах міста завжди відповідальне та закликала головних лікарів максимально раціонально підходити до використання коштів, передбачених на протипожежні заходи. Так, лише за 2016 рік, завдяки надходженням з бюджету, в дев’яти закладах (65 % від потреби), підпорядкованих управлінню, обладнано сучасні системи оповіщення та установки автоматичної пожежної сигналізації з виведенням сигналу на централізований пульт спостереження пожежної охорони міста.

Семінар-нарада з питань пожежної та техногенної безпекиНа семінар-нараду були запрошені головні лікарі, їх заступними, особи відповідальні за напрямок роботи, та представники ДСНС міста та області.

Присутній на нараді головний інспектор міськрайвідділу ДСНС в області Ростислав Балюк. наголосив на необхідності безумовного виконання протипожежних заходів режимного характеру, доповів присутнім про стан цивільного захисту міста та задачі, які необхідно вирішувати в умовах режиму підвищеної готовності сил цивільного захисту, а також відповів на питання присутніх.

Під час проведення семінару присутнім були доведені вимоги нових нормативних документів з питань пожежної безпеки та продемонстровано відеофільм.

Семінар – нарада пройшла в конструктивній, діловій обстановці.