Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Нарада МСЦЗ міста

Нарада МСЦЗ міста

Нарада МСЦЗ міста27 січня 2017 року відбулася нарада керівного складу медичної служби цивільного захисту (МСЦЗ) міста щодо підбиття підсумків цивільного захисту за 2016 рік та визначення завдань на 2017 рік. З доповіддю про виконання заходів медичною службою виступила начальник МСЦЗ міста Макарук О.О.

Завдання, які стояли перед службою, в основному виконані. Стан цивільного захисту МСЦЗ визнано як готовий до виконання завдань по забезпеченню стабільного функціонування закладів охорони здоров'я в надзвичайних ситуаціях та наданню медичної допомоги постраждалим, в тому числі пораненим бійцям АТО.

Аналіз стану цивільного захисту служби, проведений начальником штабу МСЦЗ Величко М.Г., показав, що не всі питання цивільного захисту вирішуються в повному обсязі, у зв'язку з недостатнім рівнем виконавчої дисципліни керівного складу та рівнем фінансування, а саме:

в закладах охорони здоров"я відсутні сучасні системи оповіщення;

низький рівень підготовки і відповідальності чергового персоналу щодо організації життєдіяльності закладів в неробочий час;

низький рівень забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту;

недостатній рівень комплектування об'єктових резервів медикаментів та матеріально-технічних засобів для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та місцевих резервів медикаментів і виробів медичного призначення для сил медицини катастроф.

Головне завдання МСЦЗ на 2017 рік полягає в забезпеченні стабільного функціонування закладів, недопущення втрати здоров"я і життя персоналом і хворими під час виникнення надзвичайних ситуацій, формування персоналом культури безпеки його життєдіяльності, обізнаності щодо прав і обов'язків у сфері цивільного захисту та готовності до свідомих дій в умовах надзвичайних ситуацій, а керівному складу та фахівцям з питань цивільного захисту – набуття навичок створювати, приймати та реалізовувати управлінські рішення в межах посадових обов'язків і повноважень, передбачених законодавством у цій сфері.

На нараді також виступили начальник управління НС та ЦЗН міської ради Коваленко С.М., начальник сектору цивільного захисту міськрайонного віділу ДСНС в Кіровоградській області Дружинін К.Л., головний спеціаліст відділу санепідемнагляду ГУ Держпродспоживслужби Сабадаш Г.В. та начальник циклу практичної підготовки НМЦ ЦЗ та БЖД Кіровоградської області Стець М.М.

 

Нарада МСЦЗ містаНарада МСЦЗ містаНарада МСЦЗ містаНарада МСЦЗ містаНарада МСЦЗ містаНарада МСЦЗ містаНарада МСЦЗ містаНарада МСЦЗ міста