Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Про посилення пожежної безпеки

Про посилення пожежної безпеки

Про посилення протипожежного режиму в лікувально-профілактичних закладах йшла мова на семінар-нараді з головними лікарями та відповідальними особам за напрямком роботи лікувально-профілактичних закладів міста.

На нараді з коротким аналізом випадків пожеж у місті Кіровограда виступив головний державний інспектор міського управління ДСНС України в Кіровоградські області підполковник служби цивільного захисту Сергій Суковач. Він також довів до присутніх нові вимоги провал пожежної безпеки, які стосуються закладів охорони здоров’я.

На нараді присутнім були роз’яснені останні накази начальника управління охорони здоров’я МР О. Макарук щодо посилення пожежної безпеки в осінньо-зимовий період та перелік затверджених заходів щодо їх виконання.

Конструктивний діалог з присутніми відбувся під час проведення семінарського заняття, яке провів викладач обласних курсі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вареник С.І. Він також відповів й на запитання, які виникали у присутніх щодо проведення протипожежних навчань та тренувань.

 

 

Про посилення пожежної безпекиПро посилення пожежної безпекиПро посилення пожежної безпеки