Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
Сортувати новини за: датою новин | популярністю | відвідуваністю | коментарям | абеткою

Будь менеджером своїх думок

Будь менеджером своїх думокУяви, що ти тримаєш компас, але із двома напрямками: один веде до критики й сумнівів, інший — до підтримки, віри в себе та свій шлях. Який напрям ти обереш

Наші думки схожі на такий вказівник. Вони можуть спрямовувати нас до відчаю або, навпаки, наповнювати та знаходити сили продовжувати. Тільки ти вирішуєш, у якому напрямку рухатися.

Таке вміння обирати ті думки, які підтримують, надають силу та допомагають справлятися з життєвими викликами називається корисним мисленням.

І воно не про токсичний позитив чи уникання труднощів. Обираючи корисні думки, ти вчишся справлятися з викликами, фокусуючись на можливостях, а не на проблемах.

Бо бути менеджером своїх думок, означає керувати своїм внутрішнім компасом та визначати, куди спрямовувати увагу.

10 способів зробити будні яскравішими

10 способів зробити будні яскравішимиВідчувати радість можна щодня — достатньо лише додати трохи легкості й дозволити собі насолоджуватися простими моментами.

Підготували ідеї активностей, які допоможуть знайти моменти радості навіть у звичних буднях.

Чому восени сумно і що з цим робити

Чому восени сумно і що з цим робитиЧим глибша осінь, тим сумніше. У тебе теж так?

Це може бути просто такий період, і він мине. А може бути сезонний афективний розлад.

«Дзвіночки», які сигналізують про нього, — це тривалі втома, пригніченість, зниження інтересу до повсякденних справ, надмірний сон та зміна апетиту. А також ознаки зі списку в каруселі.

Радимо переглянути їх, якщо підозрюєш у себе САР. Та звернутися за допомогою до спеціаліста — лише фахівець може діагностувати розлад.

Чекліст для перевірки фахівця з ментального здоров'я

Чекліст для перевірки фахівця з ментального здоров'яЯк ти обираєш, кому довіряти турботу про своє фізичне здоров’я, так ретельно слід підійти і до вибору фахівця з ментального здоров’я.

Інколи, навіть провести власне розслідування, щоб впевнитися — це той чи та, хто може мені допомогти. Без осуду, знецінення і карт таро 

Перед першою консультацією гортай карусель. Потім — переходь на платформу «Ти як?», щоб прочитати усі вимоги до компетентного спеціаліста: https://howareu.com/.../yak-vyiavyty-nekompetentnoho...

Як приборкати гнів

Як приборкати гнівПросто нагадуємо, що гніватися — це нормально, особливо в часи війни.

Сьогодні багато з нас стикаються з емоціями, які можуть бути важкими. У часи, коли ми живемо в надзвичайно стресових умовах, важливо зрозуміти, що відчувати гнів — це нормально, і його можна приборкати.

Що таке синдром вцілілого

Що таке синдром вцілілогоСиндром вцілілого і довгострокове відчуття провини можуть мати серйозний вплив на життя і значно його погіршувати.

Тож, якщо ти знайшов у себе його ознаки — приділи увагу своєму стану і спробуй допомогти собі. Або ж звернись за допомогою до фахівців.

МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я: ВИКЛИКИ ТА СУЧАСНІСТЬ

МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я: ВИКЛИКИ ТА СУЧАСНІСТЬІноді здається, що ми живемо в найскладніший час людства: війна в Україні, пандемія коронавірусу, військові конфлікти по світу. А разом з тим — навчання, кар’єра, проблеми в стосунках та невдалі брейкапи. І серед того стресу та переживань, ми намагаємось якось жити, покращувати своє життя, допомагати іншим та розвивати себе. Десь не виходить, часто немає настрою чи сил. Зважаючи на усі ці труднощі, ми сьогодні попліткуємо трішки про ментальне здоров’я.

Ми разом з вами знаємо, що кожен з нас бодай раз в житті стикався з тривожністю, безсонням, небажанням щось робити чи депресією. Давайте ж разом дізнаватися що таке ментальне здоров’я, як покращити свій стан та допомогти собі проживати важкі дні.

 

ЩО ТАКЕ МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я

Що ж таке ментальне здоров’я? За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, ментальне здоров’я – це стан благополуччя, при якому людина може реалізовувати власний потенціал, долати життєві стреси, продуктивно й плідно працювати та робити внесок у життя своєї спільноти.

Ментальне здоров’я включає емоційний, психологічний та соціальний добробут. Простими словами: це, коли ми вміємо ладнати зі своїми емоціями, проживати стрес і травми та перебуваємо в спокійному і нетоксичному оточенні.

7 ознак, що ти на межі емоційного виснаження

7 ознак, що ти на межі емоційного виснаженняТи як, тримаєш себе в руках? А скільки ще ти так витримаєш?

Пропонуємо тобі поставити собі такі запитання, щоб вчасно зробити паузу. Спокійно вдихнути, видихнути. Проаналізувати свій поточний стан і за необхідності — знайти підтримку.

Деякі поширені ознаки емоційного виснаження — в каруселі. Гортай, вони можуть наштовхнути на важливі відповіді

Джерело: Ти як?

Як споживати новини під час війни

Як споживати новини під час війниЯк не втонути в негативі, якщо добрі новини в морі інформації сьогодні майже непомітні 

Якщо коротко, то: обирай те, що дійсно важливо, фільтруй інформацію, і пам'ятай, що мозку потрібен відпочинок від усього цього.

А більше і докладніше про медіаспоживання під час війни, дізнайся у гайді у нас на сайті. У ньому ми розробили ідеї та поради, як тобі зберегти ментальне здоров’я в онлайні під час війни.

Переходь за посиланням https://howareu.com/.../bez-shkody-dlia-mentalnoho...

Джерело: Ти як?


Назад Вперед
Наверх