Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » » Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»

Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»

Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»Коли близька людина йде на фронт — це стрес для всієї родини. Страх утрати, постійні тривога і втома — усе це накопичується, виснажує і може призводити до порушень ментального здоровʼя.

Війна змінює всіх, тож після повернення військових додому налагодження стосунків у родині стає випробуванням — у колі близьких ветерани отримують необхідну для відновлення підтримку або ж опиняються в ситуації нерозуміння та взаємних звинувачень.

Родині, яка чекає маму чи тата, сина, дочку або ж брата з війни, варто бути готовою до того, що вони можуть повернутися «іншими». Що рідна людина ще деякий час «воюватиме» і потребуватиме нашого терпіння. Зібрали кілька порад, які допоможуть підготуватися до зустрічі з військовими та полегшать період адаптації.

 

Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»Повернення з фронту: як прийняти рідну людину «іншою»

 

Джерело: Ти як?