Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » » Догляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогу

Догляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогу

Догляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогуДоглядати поранених ветеранів — важка місія, яка зазвичай лягає на плечі рідних та близьких. Вони постійно перебувають поруч із ними у лікарнях, центрах реабілітації чи вдома. Вони беруть на себе догляд, фізичну й психологічну підтримку, а ще — купу бюрократичних питань. Водночас виконують хатні справи, виховують дітей і працюють.

Тривала доглядова праця виснажує фізично й емоційно, тому піклувальники також потребують підтримки. Правозахисний центр для військових та їхніх родин Принцип пригадав, де і яку допомогу можуть отримати рідні ветеранів.

 

Догляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогуДогляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогуДогляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогуДогляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогуДогляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогуДогляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогуДогляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогуДогляд за пораненими. Де близькі ветеранів можуть отримати допомогу


 

Джерело: Ти як?