Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Навчання та перевірка знань з правил пожежної безпеки 21 квітня 2017 року

Навчання та перевірка знань з правил пожежної безпеки 21 квітня 2017 року

Навчання та перевірка знань з правил пожежної безпеки 21 квітня 2017 рокуНа базі управління охорони здоров’я, під головуванням заступника начальника управління Лариси Кудрик, було проведено підсумкове заняття з вивчення та перевірки знань правил пожежної безпеки. Як вимагає Кодекс цивільного захисту України, правила пожежної безпеки та відповідна постанова Кабінету міністрів заняття проводились з посадовими особами закладів управління охорони здоров’я. Це так звана середня ланка керівників – завідувачі відділеннями та службами. Як зазначила у своєму виступі Лариса Кудрик, що «від правильних дій саме керівника середньої ланки, його повсякденної вимогливості до підлеглих, профілактичних заходів по дотриманню протипожежного режиму, в першу чергу, залежатиме збереження життя та здоров’я пацієнтів та медичного персоналу. Зрозуміло, що пожежна безпека в закладі – це справа колективна, а основну відповідальність покладено на головного лікаря, та все ж від того наскільки підготовлена саме середня ланка до екстремальних дій, в більшості й залежатиме виконання поставленого завдання».

 

Профіль роботи закладів дуже різний – це й стоматологія, терапія, заклади з хірургічним профілем роботи, тому проведення відповідних занять було викликано саме турботою про їхню безпеку.

Від злагоджених дій, вміння реагувати завчасно, проводити щоденну профілактичну роботу по забезпеченню пожежної безпеки на різних рівнях – від середньої ланки й до керівника, й залежатиме в цілому пожежна безпека закладу.

Під час проведення заходу були проведені також практичні заняття з часткової евакуації хворих, використання первинних засобів пожежогасіння та надання першої медичної допомоги.

 

Навчання та перевірка знань з правил пожежної безпеки 21 квітня 2017 рокуНавчання та перевірка знань з правил пожежної безпеки 21 квітня 2017 рокуНавчання та перевірка знань з правил пожежної безпеки 21 квітня 2017 рокуНавчання та перевірка знань з правил пожежної безпеки 21 квітня 2017 рокуНавчання та перевірка знань з правил пожежної безпеки 21 квітня 2017 року