Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Вихованці Національної скаутської організації України «Пласт» подякували медикам за лікування

Вихованці Національної скаутської організації України «Пласт» подякували медикам за лікування

Вихованці Національної скаутської організації України «Пласт» подякували медикам за лікуванняВихованці Національної скаутської організації України «Пласт», яких 15 серпня було госпіталізовано бригадами швидкої медичної допомоги до КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровоград», 19 серпня було виписано. Керівництво табору та вихованці дякують медичним працівникам за вчасне обстеження, ефективне лікування та дієтичне і поживне харчування.

Як розповіла заступник головного лікаря з медичної частини КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровоград» Оксана Кабанчук, 15 вересня до їх медзакладу привезли на лікування 17 осіб, а протягом двох днів – доставили ще двох пацієнтів із табору «Пласт». Всіх було обстежено, визначено стан важкості та встановлено попередні діагнози.

- Лікарі призначили відповідний до протоколів обсяг обстежень та лікування. Діагноз «харчова токсиконоінфекція» встановлений 12 чоловікам, «гострий ентероколіт» - трьом, «функціональне порушення шлунку» - двом. Стан всіх хворих був середнього ступеня важкості. У клініці захворювань привалювали симптоми – нудота, блювота, біль та важкість у епігастральній ділянці, підвищення температури тіла до субфібрильних показників, рідкі випорожнення. Медична допомога надавалася хворим, що поступили до відділень у повному обсязі відповідно до протоколів та стандартів надання, шляхом використання «Об’єктивного та загального резерву медичних засобів на випадок надзвичайних ситуацій» (медичних катастроф), які знаходились у відділеннях, - коментує Оксана Кабанчук.

Харчування та лікування хворих організовано у межах кошторисних призначень закладу, на загальних підставах, відповідно до встановлених діагнозів, відзначили у медичному закладі.

Вихованцям Національної скаутської організації України «Пласт» зробили чергове бакобстеження, результат якого був негативним. Тож 19 серпня їх було виписано із медичного закладу. Вони подякували медикам за надану медичну допомогу.