Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Медична допомога учасникам АТО та переселенцям

Медична допомога учасникам АТО та переселенцям

Медична допомога учасникам АТО та переселенцям

 

Учасники антитерористичної операції, а також громадяни України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції(далі - АТО), беруться на медичне обслуговування в лікувально-профілактичних закладах комунальної власності міста за місцем тимчасового проживання.

У лікувально-профілактичних закладах їм надається безкоштовна медична допомога в повному обсязі.

Забезпечено надання якісної стаціонарної медичної допомоги учасникам АТО в двох лікувально-профілактичних закладах міста, а саме КЗ «Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги» та КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда».

Управлінням охорони здоров'я проводиться постійний моніторинг по виконанню даних заходів.

Станом на 20.02.2015р.:

в лікувально-профілактичні заклади міста звернулось 980 осіб тимчасово переміщених з окупованої території, з них:

з приводу лікування — 328 дорослих осіб та 115 дітей.

Звернулись у лікувально-профілактичні заклади міста 632 учасники АТО. Стаціонарно проліковано 86 учасників АТО.

Адреси та телефони закладів охорони здоров’я міста Кіровограда, що забезпечують надання медичної допомоги громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території знаходяться в управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, працівники якого безпосередньо працюють з вищезазначеною категорією.

В підпорядкованих управлінню охорони здоров’я лікувально-профілактичних закладах розміщена та розповсюджена оновлена інфографіка, відповідно до листа Кіровоградської обласної державної адміністрації від 19.01.2015 року № 01-18/37/4 «Про інформування громадян, які переміщуються з районів проведення АТО».

На теперішній час в лікувально-профілактичних закладах міста на різних посадах працевлаштовано вісім тимчасово переміщених осіб.

В трудових колективах лікувально-профілактичних закладів міста було зібрано допомогу дітям із зони проведення АТО, дітям із дитячих будинків, інтернатів, притулків, реабілітаційних центрів, сім’ям, які опинились в скрутних життєвих обставинах в Донецькій та Луганській області та передано її у вигляді одягу, взуття, предметів гігієни та канцтоварів. Кіровоградська дитяча міська лікарня в якості надання допомоги дітям сходу України готова прийняти на лікування та реабілітацію 10 дітей.

Списки дітей перших двох років життя зібрані та передані в департамент охорони здоров’я з метою забезпечення їх дитячим харчуванням за рахунок благодійної організації «Армія спасіння».

На теперішній час будь-яких непорозумінь щодо проблем медичного обслуговування учасників антитерористичної операції, а також громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, не виникало.