Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Дев'ятеро жителів Кропивницького за останній тиждень одужали від COVID-19

Дев'ятеро жителів Кропивницького за останній тиждень одужали від COVID-19

Дев'ятеро жителів Кропивницького за останній тиждень одужали від COVID-19Більш, ніж на півсотні зросла кількість хворих на COVID-19 у Кропивницькому у порівнянні з даними минулого вівторка, 14 квітня. За оперативними даними Кіровоградського обласного лабораторного центру та Кіровоградської ОДА, станом на сьогоднішній ранок, 21 квітня COVID-19 діагностовано у 187 жителів Кропивницького, що на 78 хворих більше, ніж у вівторок минулого тижня. Загалом в області лабораторно підтверджено 247 випадків захворювання на коронавірус, 13 з яких - летальні.

9 летальних випадків зафіксовано серед жителів обласного центру. Усі померлі мали хронічні супутні захворювання й були старше 60 років.

Попередній тиждень відзначився першими випадками одужання пацієнтів, у яких було підтверджено COVID-19. Загалом Кіровоградщина фіксує 17 випадків одужання, серед них дев'ятеро - жителі обласного центру.

Ураховуючи динаміку захворюваності на коронавірусну інфекцію в Кіровоградській області та обласному центрі зокрема, закликаємо дотримуватися карантинних заходів та обмежити контакти з людьми поза вашою домівкою. За даними Кіровоградського обласного лабораторного центру, зростання кількості хворих в області закономірне, оскільки інфіковані на коронавірус є контактними особами з раніше виявленими хворими.

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 21 квітня усього в Україні 6125 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 161 летальний, 367 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 415 нових випадків.

Інформація про COVID-19, симптоми та заходи профілактики: https://bit.ly/2wAYA9K

Пам'ятка про самоізоляцію: https://bit.ly/39qbJ2F

Алгоритм поведінки, якщо відчули симптоми COVID-19: https://bit.ly/2xtbXJ8