Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» Матеріали за 24.06.2016
Сортувати новини за: датою новин | популярністю | відвідуваністю | коментарям | абеткою

Геннадій Слабкий: Медичні експерти оцінюють і пропонують

Геннадій Слабкий: Медичні експерти оцінюють і пропонуютьНа запрошення міського голови Кіровограда в місті працювала група незалежних експертів з числа провідних спеціалістів Державної установи «Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України».

 Метою роботи експертів було проведення аудиту  стану організації та якості перинатальної допомоги в місті і обґрунтувати доцільність чи неможливість об’єднання  пологових будинків №1 та №2.
Причиною запрошення групи експертів було протистояння  певних представників  депутатського корпусу, громадських організацій та медичної спільноти проти  пропозиції управляння охорони здоров’я з об’єднання пологових будинків №1 та №2.
Метою даної статті є  ознайомлення  жителів міста Кіровограда з результатами  роботи експертної комісії та її висновками.
В складі експертної комісії були доктор медичних наук, професор Слабкий Г.А., в.о. директора вказаного інституту, доктор медичних наук, завідувач Всеукраїнського науково-практичного центра Здоров’я Черемухіна О.М., кандидат медичних наук, завідувач відділом охорони здоров’я дітей та матерів Дудіна О.О. Всі експерти мають значний досвід роботи  організаторами охорони здоров’я в практичній системі охорони здоров’я.
Хочу відмітити, що Український інститут стратегічних досліджень МОЗ України» розглядає питання створення в країні ефективної системи перинатальної допомоги одним з пріоритетів в розбудові національної системи охорони здоров’я, адже здоров’я новонароджених дітей – це майбутнє нашої держави.
Експерти  ознайомилися із  статистичними показниками, відвідали  вказані заклади охорони здоров’я, ознайомилися з документацією, оглянули приміщення, спілкувалися з медичним персоналом та пацієнтами. Ми висловлюємо подяку керівництву пологових будинків №1 та №2 за сприяння в проведені аудиту. Свої висновки ми зробили базуючись на результатах прочитаного, побачено та  почутого. Позитивним в ході проведення аудиту є те, що  експерти  в ході проведення аудита практично не спілкувалися з керівництвом міста та управлінням охорони здоров’я. При цьому, ми були відкриті для спілкування з громадськістю. Вище зазначено дає можливість говорити про незалежність експертів в роботі   та в прийнятті  рішення.

Отравление летом: какие продукты нельзя покупать в жару

Летом, когда на улице особенно жарко, легко отравиться несвежими продуктами. Мы расскажем, какие продукты нельзя покупать в жару
Опасная еда летом: какие продукты нельзя покупать в жару

Творог, кисломолочные продукты
Самые опасные продукты лета – это молочная и кисломолочная продукция. Сюда входят творожные массы, десерты, фруктовые йогурты, коктейли из молока и т. д. Все молочные продукты очень быстро портятся на солнце, поэтому баловать себя молочным коктейлем лучше в приличном заведении и пусть вам его готовят свежим.  Именно в сладких молочных продуктах начинают размножаться самые опасные бактерии, которые могут привести даже к смерти. Важно понимать, что зоной риска могут служить даже сырники и запеканки, если изделия провели без холодильника более 2х часов.
 
Пирожные
В категории опасных продуктов лета входят любые пирожные, наполненные любым кремом, которые остались на открытом воздухе более чем на 3-4 часа. Заварной крем «живет» до 6 часов, белковый – до 7 часов (однако, он может быть опасен, если в нем осталась яичная масса). Самый опасный – крем из сливочного масла.
 

 

Отравление летом: какие продукты нельзя покупать в жару