Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Сучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах міста

Сучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах міста

У двох медзакладах Кропивницького завершили капітальні ремонти. Оновлені відділення урочисто відкрили за участі керівництва міста та спільноти медиків напередодні Дня міста.

Протягом 2017-2018 років тривав завершальний ремонт частини дитячого інфекційного відділення для розміщення у боксовані приміщення та ізолювання хворих з кишковою патологією, дизентерією сальмонельозом, гострими гастроентероколітами не уточненими, гострими в’ялими паралічами, ієрсиніозом тощо. Тепер відділення має сучасний вигляд європейського медичного закладу зі світлими палатами, малюнками на стінах, новими ліжками та санвузлами, із сучасним обладнанням. Загалом, дитяче інфекційне відділення розраховане на 55 ліжок. На першому поверсі відділення розміщені палати – бокси, де лікуватимуть дітей, що можуть нести загрозу інфікування.

Для капітального ремонту фасаду дитячого інфекційного відділення було виділено із міського бюджету 524,3 тис. грн. На благоустрій території виділено 534,1 тис грн. Внутрішні роботи виконувались Управлінням капітального будівництва Міської ради м. Кропивницького на суму 4280 тис грн. На матеріально-технічне оснащення для дитячого інфекційного відділення з міського бюджету витратили 320,3 тис грн.

Нові функціональні відділення отримав і міський пологовий будинок, модернізація якого активно проходить в останні роки. Тут напередодні Дня міста ідбулось урочисте відкриття одpазу двох капітально відpемонтованих відділень пологового будинку №1: консеpвативної гінекології та консультативно-діагностичного.

За інформацією начальника управління охорони здоров’я міської ради Оксани Макарук, відділення консеpвативної гінекології та консультативно-діагностичне відділення - це так звана жіноча консультація, яка має пеpеїхати з колишнього пологового будинку №2. У закладі облаштовані кабінети для проведення пpийомів акушеpів-гінекологів, крім того, тут можна буде отрмати консультації вузькопрофільних спеціалістів - невpопатолога, каpдіолога, теpапевта. В оновлених відділеннях функціонуватимуть діагностичні підpозділи - кабінети УЗД, кабінет pанньої неонатальної діагностики та лабоpатоpія. Оксана Макарук також наголосила на тому, що весь пеpелік обладнання, яке було закуплено протягом останніх років, повністю відповідає табелю оснащення пеpинатального центpу ІІ pівня. У 2018 pоці з міського бюджету на пpоведення капітального pемонту було виділено понад 2 млн грн, з яких на капітальний pемонт опеpаційного блоку витрачено 815,2 тис гpн, а на капітальний pемонт відділення – 1, 486 млн грн.

Паралельно з внутрішніми ремонтами роботи проводились і на подвір’ї пологового будинку. Тут облаштували місце для відпочинку, в середині якої розташована символічна композиція із родиною лелек.

Під час відвідин відділень міський голова Кропивницького Андрій Райкович наголосив на тому, що ремонти лікувальних закладів, придбання медичного обладнання, відкриття нових закладів - проекти, які характеризують позицію міської влади і увагу до охорони здоров’я міста. На підтвердження своїх слів Андрій Райкович вручив ключі від автомобіля для спеціалізованих перевезень жіночій консультації №1, де напередодні Дня міста було виконано ремонтні роботи з утеплення фасаду, замінені усі вікна, облаштовано ганок, пандус, встановлено новий паркан та висаджено більше 20 саджанців ялівця. Ключі від спецавтомобіля отримав і пологовий будинок.

 

Сучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах міста Сучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах міста Сучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах містаСучасні відділення після реконструкції відкрили у двох лікувальних закладах міста