Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » У Кропивницькому відкрили амбулаторію після капітального ремонту

У Кропивницькому відкрили амбулаторію після капітального ремонту

У Кропивницькому відкрили амбулаторію після капітального ремонту

16 вересня, напередодні відзначення Дня міста, після капітального ремонту урочисто відкрили амбулаторія загальної практики сімейної медицини №4 КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Кіровограда». Цей медичний заклад обслуговує майже 12 тисяч дітей та 4 тисячі дорослого населення.

В урочистостях взяли участь мер міста Андрій Райкович, його заступники Олександр Грабенко та Наталія Дзюба, начальник управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Оксана Макарук, працівники медустанови та інші запрошені.

- Зроблений капітальний ремонт приміщення управлінням капітального будівництва. З міського бюджету виділено 1 500 000 грн. У 2016 році за кошти міського бюджету для амбулаторії закуплено обладнання на суму 218912,00 грн. Це комплект меблів для приміщень очікувань і лікарського прийому, комплекти меблів для кабінету лікаря (великий і малий), комплект меблів для маніпуляційного кабінету, холодильники, автомобіль та інше. Наразі амбулаторія повністю укомплектована всім необхідним обладнанням, - коментує Оксана Макарук.

Зі слів Олександра Грабенка, ремонт тривав кілька місяців, за які відремонтовано дві третини приміщення. Так, було виконано ремонт системи опалення, встановлені нові батареї та вікна, наново змонтована електромережа, вирішене болюче для цього мікрорайону питання водовідведення та каналізації. У перспективі - ремонт другої частини приміщення амбулаторії. Адже влада планує виділити кошти на ремонт другої частини приміщення після перерозподілу дохідної частини міського бюджету за підсумками виконання його за 9 місяців поточного року.

 

Довідково: Дитяча амбулаторія, що по вулиці Жадова, 21, була відкрита в серпні 1991 року у складі дитячої міської поліклініки м. Кіровограда. У 2005 році її дитяча амбулаторія була переведена до складу дитячої міської поліклініки № 1 м. Кіровограда. З 1 вересня 2013 медзаклад перепрофілювали на комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2 м. Кіровограда», до складу якого і було приєднано дитячу амбулаторію по вул. Жадова, 21, під назвою «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини № 4». Очолила новостворену амбулаторію Надія Пупань. 

 

У Кропивницькому відкрили амбулаторію після капітального ремонтуУ Кропивницькому відкрили амбулаторію після капітального ремонтуУ Кропивницькому відкрили амбулаторію після капітального ремонтуУ Кропивницькому відкрили амбулаторію після капітального ремонту