Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Відкриття відділень

Відкриття відділень

Відкриття відділень12 березня 2016 року в місті Кіровограді відбулося відкриття відразу двох капітально відремонтованих сучасних відділень комунального закладу «Центральна міська лікарня Кіровограда» - це відділення паліативної допомоги та дитяче інфекційне відділення.

В урочистостях з нагоди початку функціонування у Кіровограді таких необхідних об’єктів охорони здоров’я взяли участь міський голова Андрій Райкович, голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, секретар міської ради Володимир Смірнов, заступник голови правління ГО «Українська ліга розвитку хоспісної та паліативної допомоги» Царенко В.А. та виконавчий директор цієї організації Томаш В.В. підприємці – меценати, медична спільнота міста, представники громадських організацій паліативної та хоспісної допомоги.
- Створення паліативного відділення було одним із пріоритетних завдань місцевої влади, - відзначив у своєму виступі Андрій Райкович. - Адже на сьогодні близько 600 жителів Кіровограда потребують паліативної допомоги, яка спрямована на полегшення фізичних і емоційних страждань невиліковно хворих людей.
Два роки тому було затверджено проект «Запровадження в місті Кіровограді допомоги пацієнтам з невиліковними хворобами шляхом створення та відкриття стаціонарного відділення паліативної та хоспісної допомоги на 15 ліжок на базі комунального закладу «Центральна міська лікарня м. Кіровограда». До проекту були залучені соціальні служби, волонтери благодійних організацій. Підписана угода про співпрацю з Українською лігою сприяння розвитку паліативної та хоспісної допомоги, налагоджена співпраця з органами соціального захисту та духовенством.
Ремонтно-будівельні роботи приміщення під паліативне відділення розпочаті у серпні 2015 року управлінням капітального будівництва Кіровоградської міської ради. Згідно з проектом проведена реконструкція будівлі для розміщення паліативного відділення на 15 ліжок у відповідності до сучасних стандартів, з кімнатами для медичного персоналу, волонтерів, родичів.
Відкриття повноцінного паліативного відділення сьогодні дасть змогу покращити якість життя, досягнути полегшення фізичного та психологічного стану пацієнта в умовах, коли можливості радикальної терапії вже вичерпано.
Ще одним із важливих напрямків діяльності міської влади в галузі охорони здоров'я стало забезпечення кваліфікованою медичною допомогою дитячого населення, зміцнення матеріально-технічної бази дитячих лікувальних закладів, створення комфортних умов перебування маленьких пацієнтів при стаціонарному лікуванні.
Дитяче інфекційне відділення КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда» працює вже 30 років. Десятки тисяч дітей з міста та області з інфекційною патологією змогли отримати тут кваліфіковану спеціалізовану стаціонарну медичну допомогу.
Після другого етапу реконструкції на першому поверсі відділення розміщуються 9 боксованих палат з автономною припливно-витяжною системою вентиляції, що забезпечує у відділенні комфортні умови, як для дітей, так і для медперсоналу.
А для того, щоб маленькі пацієнти одужували швидше, викладачі та учні дитячої художньої школи ім. О.О.Осмьоркіна у свій вільний час прикрасили дитячі палати різнобарвними малюнками.

 

Відкриття відділеньВідкриття відділеньВідкриття відділеньВідкриття відділеньВідкриття відділеньВідкриття відділеньВідкриття відділень