Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Результати роботи медичних закладів Кропивницького за 2017 рік підсумували на колегії управління

Результати роботи медичних закладів Кропивницького за 2017 рік підсумували на колегії управління

Результати роботи медичних закладів Кропивницького за 2017 рік підсумували на колегії управлінняВ управлінні охорони здоров'я Міської ради міста Кропивницького підбили підсумки роботи галузі за 2017 рік. Підсумкова колегія відбулась цієї п'ятниці, 16 лютого, у Дитячій міській поліклініці № 1. 

Про успіхи роботи галузі у 2017 році підсумувала начальник управління охорони здоров'я Оксана Макарук. Вона відзначила, що завдяки проведеній торік роботі, вдалось відкрити нові відділення, яких бракувало для надання якісної допомоги пацієнтам - інсультне та гемодіалізне відділеня, об'єднати два пологових будинків у міський перинатальний центр ІІ рівня та відкрити новий заклад - Міську лікарню № 2 ім. Св. Анни. Загалом протягом року вдалось зберегти ліжковий фонд, що станом на 1 січня 2018 року налічує 1000 ліжок. Нині у лікувальних закладах міста працюють 600 лікарів, в тому числі 37 лікарів – організаторів управління охорони здоров'я, 1 494 середніх медичних працівників. 

Цього року управління охорони здоров'я та первинна ланка медичних закладів міста акцентує свою роботу на реалізації медичної реформи. Решта гілок галузі спільно з лікарями первинки і надалі працюватимуть над виконанням планових показників та покращенням показників стану здоров'я населення, підвищенням якості надання медичної допомоги пільговим категоріям. 

Основні підсумки роботи кропивницьких лікувально-профілактичних закладів, показники епідемічної та демографічної ситуації в місті можна переглянути у презентації.

 

Результати роботи медичних закладів Кропивницького за 2017 рік підсумували на колегії управлінняРезультати роботи медичних закладів Кропивницького за 2017 рік підсумували на колегії управлінняРезультати роботи медичних закладів Кропивницького за 2017 рік підсумували на колегії управління