Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » » У Кропивницькому розповіли як підписати декларацію з сімейним лікарем

У Кропивницькому розповіли як підписати декларацію з сімейним лікарем

У Кропивницькому розповіли як підписати декларацію з сімейним лікаремУправління охорони здоров'я Міської ради м. Кропивницького розпочало проводити інформаційні заходи про медичну реформу, яка офіційно стартувала цього року. Перший захід для лікарів та жителів міста провели 7 лютого у Центрах первинної медико-санітарної допомоги №1 і №2. 

Темою першої зустрічі стало питання як підписати декларацію про надання медичних послуг із сімейним лікарем, який маршрут йому необхідно для цього буде пройти. Під час зустрічі начальник управління Оксана Макарук відзначила, що такі зустрічі спланували для того, аби краще роз'яснювати пацієнтам та лікарям новації, які варто чекати у галузі охорони здоров'я цього року. План проведення таких заходів вже складений до кінця року і буде присвячений тільки наданню роботі первинної ланки медицини (сімейні лікарі, терапевти, педіатри), оскільки саме вона підпадає під реформування. 

Наразі заклади готові до підписання декларацій з пацієнтами та почали проводити цю роботу. Також амбулаторії ще того року закупили комп'ютерну техніку на 429,7 тис грн, а також продовжать удосконалювати робочі місця лікарів і цього року. 

Додамо, що цьогоріч кожен українець має обрати свого сімейного лікаря, підписати з ним декларацію про надання медичних послуг та отримувати безоплатно необхідну меддопомогу з гарантованого пакету послуг. 

Більш докладно про новації реформи, готовність міста до її реалізації та графік проведення інформаційних зустрічей можна переглянути у презентації.

У Кропивницькому розповіли як підписати декларацію з сімейним лікаремУ Кропивницькому розповіли як підписати декларацію з сімейним лікаремУ Кропивницькому розповіли як підписати декларацію з сімейним лікаремУ Кропивницькому розповіли як підписати декларацію з сімейним лікарем