Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Медичні заклади Кропивницького вчились як правильно відкривати свої дані

Медичні заклади Кропивницького вчились як правильно відкривати свої дані

Медичні заклади Кропивницького вчились як правильно відкривати свої даніВ актовій залі Дитячої міської поліклініки № 1 відбувся семінар на тему оприлюднення відкритих даних лікувально-профілактичними закладами Кропивницького. Захід провели для відповідальних осіб, які займатимуться відкриттям інформації, якою володіють медичні заклади. 

Згідно наказу начальника управління охорони здоров'я № 180 від 27 листопада 2017 року, у кожному комунальному лікувально-профілактичному закладі призначено особу, яка буде відповідальною за роботу з відкритими даними. Окрім цього кожен заклад має зареєструватись на Єдиному державному веб-порталі відкритих, де, відповідно до постанови Кабміну № 835, зобов'язані оприлюднювати чіткий перелік інформації, якою володіють, у формі відкритих даних. 

Як визначити дані, що повинні бути на державному data-центрі, як правильно їх оприлюднювати і чим відрізняється публічна інформація від відкритих даних, розповідалатренерка з відкритих даних проекту "Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах”, що фінансується Урядом США через Агенство США з міжнародного розвитку (USAID) та Департаментом з міжнародного розвитку уряду Великобританії (UK aid), Світлана Литвиненко. 

Відзначимо, що наразі на державному веб-порталі (www.data.gov.ua) вже можна переглянути набори даних управління охорони здоров'я, а також п'яти медичних закладів: КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м.Кіровограда", КЗ "Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м.Кіровограда", Дитяча міська поліклініка №1, Пологовий будинок № 1, КЗ "Центральна міська лікарня м. Кіровограда". Знайти відкриту інформацію можна через сайт управління, у розділі "Відкриті дані". Серед постійно оновлюваної інформації можна переглянути довідники закладів, реєстри укладених договір, фінансову звітність закладів, звіти про використання бюджетних коштів.

 

Медичні заклади Кропивницького вчились як правильно відкривати свої даніМедичні заклади Кропивницького вчились як правильно відкривати свої даніМедичні заклади Кропивницького вчились як правильно відкривати свої даніМедичні заклади Кропивницького вчились як правильно відкривати свої даніМедичні заклади Кропивницького вчились як правильно відкривати свої даніМедичні заклади Кропивницького вчились як правильно відкривати свої дані