Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Медичні заклади Кропивницького отримали додаткові кошти на обладнання, ремонти та відшкодування ліків

Медичні заклади Кропивницького отримали додаткові кошти на обладнання, ремонти та відшкодування ліків

Медичні заклади Кропивницького отримали додаткові кошти на обладнання, ремонти та відшкодування ліківНа останньому засіданні восьмої сесії міської ради депутати додатково виділили близько 8 млн грн на галузь охорони здоров'я Кропивницького. Виділені кошти будуть спрямовані на відшкодування вартості ліків в рамках програми "Доступні ліки", закупку нового обладнання та завершення ремонтних робіт, що наразі проводять окремих закладах.

Відповідно до рішення, Кропивницький прийняв від обласного бюджету 3,5 млн грн цільової субвенції з держбюджету на реімбурсацію ліків. Пацієнти матимуть можливість отримати безкоштовно або з незначною доплатою ліки за трьома категоріями: серцево-судинні захворювання, бронхіальна астма та діабет 2 типу. Нагадаємо, отримати рецепти на лікарські засоби, що беруть участь у програмі «Доступні ліки», в обласному центрі з 1 квітня можна буде у Центрах первинної медико-санітарної допомоги №1 і №2, МСЧ № 19 та Амбулаторії загальної практики-сімейної медицини на селищі Гірничому.

Окрім того у міському бюджеті додатково перерозподілили 4,3 млн грн на галузь охорони здоров'я. Виділені кошти спрямують до КЗ "Центральна міська лікарня № 1 та КЗ "Поліклінічне об'єднання м. Кіровограда", що цьогоріч планують закупити рентгенобладнання, для яких у бюджету було передбачено недостатньо коштів. Частину суми (2,5 млн грн) отримає КЗ "Кіровоградська міська лікарня швидкої допомоги" на завершення капітального ремонту приміщення для відділення гострої судинної патології, а також на доукомплектування цього відділення меблями та м'яким інвентарем.