Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Міські лікувальні заклади працюватимуть у складі Кропивницького госпітального округу

Міські лікувальні заклади працюватимуть у складі Кропивницького госпітального округу

Міські лікувальні заклади працюватимуть у складі Кропивницького госпітального округуВідповідно до проекту мережі госпітальних округів  закладів охорони здоров'я вторинного рівня надання медичної допомоги Кіровоградської області медичні заклади обласного центру працюватимуть у складі Кропивницького госпітального округу. Інформація про розподіл території області на госпітальні округи оприлюднена на офіційному сайті департаменту охорони здоров'я Кіровоградської ОДА.

Відповідно до постанови Кабіменту Міністрів України від 30 листопада 2016 р. № 932 "Про затвердження Порядку створення госпітальних округів", госпітальний округ - це функціональне об’єднання закладів охорони здоров’я, розміщених на відповідній території, що забезпечує надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги населенню такої території.

Госпітальні округи створюються з метою організації мережі закладів охорони здоров’я у спосіб, що дасть змогу забезпечити:
гарантований своєчасний доступ населенню до послуг вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги належної якості;
ефективне використання бюджетних коштів, що спрямовуються на забезпечення фінансування вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги;
створення умов для підготовки закладів охорони здоров’я, що надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, до функціонування в умовах управлінської та фінансової автономії та надання медичної допомоги в межах договорів про медичне обслуговування населення з головним розпорядником бюджетних коштів.
Згідно проекту мережі госпітальних округів, що розробив департамент охорони здоров'я, Кропивницький госпітальний округ включатиме міста Кропивницький і Знам'янка, а також  Кіровоградський , Долинський, Новомиргородський, Олександрівський, Бобринецький, Знам'янський, Новгородківський, Компаніївський, Устинівський райони. Загальна чисельність населення, яке проживає у цьому окрузі становить 486,4 тис.осіб. 

У складі Кропивницького госпітального округу працюватимуть наступні заклади:

Лікарні інтенсивного лікування ІІ рівня
1.КЗ "Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги”
2.КЗ "Центральна міська лікарня м.Кіровограда” 
 
Лікарні інтенсивного лікування І рівня:
1.КЗ "Пологовий будинок №1 м.Кіровограда”
2.КЗ "Кіровоградська ЦРЛ”
3.КЗ "Знам'янська ЦРЛ”
4.КЗ "Бобринецька ЦРЛ”
5 КЗ "Долинська ЦРЛ”
 
Лікарні планового лікування
1.КЗ "Міська дитяча лікарня м.Кіровограда”
2. КЗ "Міська лікарня №2 м.Кіровограда”
3.КЗ "Міська лікарня м.Знам'янка”
4. ДЗ "СМСЧ №19 МОЗ України" ( м.Кропивницький)
5. КЗ "Новомиргородська ЦРЛ”
6.КЗ "Олександрівська ЦРЛ”
7.КЗ "Компаніївська ЦРЛ”
8. КЗ "Устинівська ЦРЛ”