Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Припинено госпіталізацію жінок у відділення пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни»

Припинено госпіталізацію жінок у відділення пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни»

Наказом управління охорони здоров'я Кіровоградської міської ради з 9 лютого 2017 року припинено госпіталізацію жінок у відділення пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни». 
 
Наказ управління був виданий відповідно до рішення міської ради від 17 листопада 2016 року № 692 « Про оптимізацію мережі лікувально - профілактичних закладів комунальної власності м. Кропивницького та реорганізацію пологового будинку № 2 ім. «Святої Анни» шляхом приєднання до пологового будинку № 1», а також з метою упорядкування надання стаціонарної медичної допомоги жіночому населенню. 
 
Починаючи з 9 лютого жінок з акушерською патологією і для родорозрішення направлятимуть для планового лікування в пологовий будинок № 1. Жінки з ургентною гінекологічною патологією тимчасово до 20.02.17 направлятимуться для госпіталізації в КЗ «Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги». Усім забезпечено надання якісної кваліфікованої медичної допомоги. 
 
На нове робоче місце у пологовому будинку № 1 працівники реорганізованого пологового будинку зможуть вийти з 16 лютого. Вони без перерв будуть забезпечені заробітною платою. 
 
На території пологового будинку № 2 ім. Св. Анни і надалі працюватиме жіноча консультація № 3. У решті приміщень, як і планувалось попередньо, функціонуватиме міська лікарня № 2 з відділенням гемодіалізу. Заклад запрацює після прийняття відповідного рішення міською радою. 
 
На базі пологового будинку № 1 працюватиме перинатальний центр ІІ рівня Завдяки відкриттю закладу буде суттєво покращено рівень надання акушерсько-гінекологічної допомоги жіночому та дитячому населенню м. Кропивницького.