Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » У пологовому будинку ім. Св. Анни проходить планова реконструкція

У пологовому будинку ім. Св. Анни проходить планова реконструкція

У пологовому будинку ім. Св. Анни проходить планова реконструкціяНещодавно у соціальній мережі Facebook з’явилось відео, на якому нібито видно, що після звільнення колективом пологового будинку ім. Св. Анни будівель, приміщення в середині них було спеціально поруйновано. Зокрема автори відео показують, що у приміщеннях була зірвана підлога, оббито стіни, а також неприбрано будівельне сміття. У дописі, з яким було оприлюднене відео, йдеться про те, що приміщення пологового будинку № 2 були спеціально знищені, хоча могли б тривалий час використовуватись.

У відповідь на оприлюднену необ’єктивну інформацію, управління охорони здоров’я інформує, що в одному з корпусів колишнього пологового будинку № 2 ім. Св. Анни ведуться капітальні ремонтні  роботи для відкриття гемодіалізного відділення. Центр гемодіалізу  буде відкрито у корпусі, де працювало гінекологічне відділення пологового будинку. Наразі там проводяться фасадні та внутрішні роботи з приведення приміщень до належного стану, якого потребує медичний заклад подібного типу. Інвестором у відкритті гемодіалізного відділення виступає френзеніус, який самостійно визначив підрядника, що здійснює будівельні та ремонтні роботи.
Нагадаємо, меморандум щодо реалізації проекту створення гемодіалізного відділення в обласному центрі  у березні цього року міська рада підписала із представництвом відомої німецької компанії "Fresenius Medical Care”. Будівельні роботи з підготовки приміщення до облаштування Центру виконують спеціалісти ТОВ "БУД-АЛЬЯНС ГРУПП”. Джерелом фінансування є кошти благодійника - ТОВ "Ренарт”, які підуть на відкриття відділення гемодіалізу та його оснащення обладнанням виробництва "FRESENIUS MЕDICAL CARE”. Відповідний тристоронній договір було укладено http://www.kr-rada.gov.ua/news/gemodializniy-tsentr-u-kropivnitskomu-bude-obladnaniy-medichnoyu-tehnikoyu-vsesvitnovidomoyi-kompaniyi-fresenius-mtdical-care.html  30 січня поточного року.