![](/uploads/posts/2017-04/1492686677_1488529775_p_20170301_100408.jpg)
Повністю відновлено постачання тепла у стаціонарі N1 у КЗ "Центральна міська лікарня", зокрема у дитячому інфекційному відділенні, де постійно перебувають діти, а також в усіх відділеннях Пологового будинку N1.
Постачання міської лікарні забезпечує котельня КП "Теплоенергетик", що знаходиться на території закладу. Опалення пологового будинку забезпечує ДП "Кіровоградтепло", з яким було укладено додаткову угоду про продовження опалювального сезону до 1 травня.