Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0-800-801-333 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » На місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дерева

На місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дерева

На місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дереваНа подвір'ї майбутнього перинатального центру у Кропивницькому на місці знесених старих тополь висадили молоді дерева.

Участь у висадженні зелени насаджень на території оновленого медичного закладу взяли міський голова Андрій Райкович, заступник міського голови Наталія Дзюба, начальник управління охорони здоров'я Оксана Макарук, а також керівники Управління Національної поліції і Управління ДСНС України в області Сергій Кондрашенко та Віталій Миронюк. До висадження дерев долучились і медпрацівники пологового будинку.

Під час заходу, що відбувся в рамках Тижня  благоустрою, міський голова висловив сподівання, що подібні заходи з озеленення пройдуть і в інших підприємствах, установах та організаціях Кропивницького.

Спільними зусиллями представників влади, правоохоронців та медиків на території пологового будинку було висаджено 60 молодих дерев. Серед них: туї, сосни та ялівець.

Фото з сайту міської ради Кропивницького
 

На місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дереваНа місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дереваНа місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дереваНа місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дереваНа місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дереваНа місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дереваНа місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дереваНа місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дереваНа місці старих тополь у пологовому будинку № 1 висадили молоді дерева