Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Громадські активісти закликали депутатів об'єднатись на користь пацієнтів

Громадські активісти закликали депутатів об'єднатись на користь пацієнтів

Під час сьогоднішнього засідання сесії активісти Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» вручили депутатам оберемок ручок, зв'язаних червоною стрічкою. Таким чином активісти закликали депутатів об'єднатись на користь пацієнтів.

"Звертаюсь до вас від імені усієї пацієнтської спільноти міста. У ваших руках сьогодні здоров'я і життя громадян. Це якісна діагностика і якісне лікування! Центральна міська лікарня - це те місце, де лікують ВІЛ-позитивних людей. Поліклінічне відділення - це передова, де проводиться діагностика захворювань. Ми даємо вам цей оберемок ручок, які об'єднані між собою червоною стрічкою. Друзі, нехай вас сьогодні об'єднає здоров'я", - закликав депутатів активіст організації Володимир Бочаров-Туз. У порядку денному сьогоднішнього засідання було питання внесення змін до міського бюджету Кропивницького. Змінами передбачалось виділення коштів на реалізацію програми "Доступні ліки", передбачення додаткових коштів на закупку рентген-обладнання для Центральної міськлікарні та поліклініки № 1, на якому проводиться рання діагностика захворювань, а також спрямування бюджетних коштів на завершення капітального ремонту відділення гострої судинної патології (гострі інсульти) на базі КЗ «Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги». Прийняття цих рішень неможливе через неявку половини депутатів на засідання восьмої сесії міської ради.
 

Громадські активісти закликали депутатів об'єднатись на користь пацієнтівГромадські активісти закликали депутатів об'єднатись на користь пацієнтів