![Громадські активісти закликали депутатів об'єднатись на користь пацієнтів Громадські активісти закликали депутатів об'єднатись на користь пацієнтів](/uploads/posts/2017-04/thumbs/1491569884_17820827_1111989925568783_1273581855_n.jpg)
"Звертаюсь до вас від імені усієї пацієнтської спільноти міста. У ваших руках сьогодні здоров'я і життя громадян. Це якісна діагностика і якісне лікування! Центральна міська лікарня - це те місце, де лікують ВІЛ-позитивних людей. Поліклінічне відділення - це передова, де проводиться діагностика захворювань. Ми даємо вам цей оберемок ручок, які об'єднані між собою червоною стрічкою. Друзі, нехай вас сьогодні об'єднає здоров'я", - закликав депутатів активіст організації Володимир Бочаров-Туз.