Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Національний портал з імунізації

Національний портал з імунізації

Національний портал з імунізаціїНаціональний портал з імунізації створений для потреб медиків, студентів, фармацевтів, педагогів та громадськості. А також для батьків, які планують вакцинацію своїх дітей і прагнуть дізнатися більше про ефективність вакцин, епідеміологічну ситуацію, графік щеплень тощо. На порталі 16 експертів-медиків здійснюють консультації стосовно рутинної вакцинації, роз’яснюють інформацію про 24 вакцинокеровані інфекції та їхню профілактику, ефективність вакцин.

Медики та науковці мають можливість долучитися до команди експертів порталу, а саме: публікація власних статей та відповіді на запитання українців. Керівники медичних закладів можуть вносити пропозиції редакції щодо заходів у своїх лікарнях для пацієнтів. Для сімейних лікарів та медичних сестер, які працюють у кабінетах щеплень, користування порталом дає змогу швидко отримувати доказову інформацію та роз’яснення нормативно-правової бази.

Разом з тим, портал містить сценарії уроків, шкільних та позакласних заходів на тему щеплень для педагогів та вихователів.

Переходьте до порталу за посиланням: vaccine.org.ua