Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » За минулий тиждень на COVID-19 захворіло менше кропивничан, ніж за попередній

За минулий тиждень на COVID-19 захворіло менше кропивничан, ніж за попередній

За минулий тиждень на COVID-19 захворіло менше кропивничан, ніж за попереднійМинулий тиждень відзначився меншою кількістю нових випадків захворювань на COVID-19 серед кропивничан, у порівнянні з попереднім. Коронавірусну інфекцію за період 4-11 травня було виявлено у 13 кропивничан, у той час як у попередній тиждень динаміка становила +58 захворілих.

Згідно з даними Кіровоградського обласного лабораторного центру та Кіровоградської ОДА станом на 11 травня, у Кропивницькому на COVID-19 хворіють 322 жителів міста. Загалом же в області з такою недугою зустрілись 420 осіб.

Позитивною динамікою відзначився і показник щодо одужання від COVID-19. За минулий тиждень, у Кропивницькому про негативний ПЛР-тест за результатами лікування дізналися 102 особи, у той час як попередній тиждень було зафіксовано тільки 50 випадків одужання серед жителів обласного центру.

Водночас за тиждень було зафіксовано ще один летальний випадок серед захворілих на коронавірусну інфекцію. Цими вихідними помер 63-річний лікар дитячої обласної лікарні. Є підстави вважати, що він інфікувався під час спілкування з братом - лікарем Центру екстреної медичної допомоги, який також помер від коронавірусу 17 квітня. Чоловік знаходився в обласній лікарні на госпіталізації. Тривалий час був на штучній вентиляції легень. Медики не змогли врятувати його життя.

Варто наголосити, що всеукраїнська тижнева статистика не показує зменшення захворілих на COVID-19. Навпаки, кількість осіб, у яких було виявлено коронавірусну інфекцію збільшилась - 3 317 осіб за останній тиждень проти 3 022 осіб у попередній.

Тож закликаємо не ігнорувати карантинні обмеження та дотримуватися усіх заходів безпеки. Бережіть себе і своїх близьких! І будьте здорові!

Інформація про COVID-19, симптоми та заходи профілактики: https://bit.ly/2wAYA9K
Пам'ятка про самоізоляцію: https://bit.ly/39qbJ2F
Алгоритм поведінки, якщо відчули симптоми COVID-19: https://bit.ly/2xtbXJ8