Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)

Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)

Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)У Центральній міській лікарні відкрили приймальне відділення, ідею реконструкції якого виношували 5 років. Будівлю повністю оновили, закупили нові меблі та інвентар. Загальна сума коштів, що витратили з міського бюджету на реконструкцію відділення, склала 2,6 млн грн.

«Від старої будівлі тут лишилась лише зовнішня цегла. Таких капітальних робіт тут ніколи не проводили. Коли ми зняли вікна і двері, це приміщення почало валитись, тому нам довелося зробити новий залізний каркас всередині, за рахунок якого будівля має своє майбутнє. Завдяки переплануванню нам вдалося розширити хол для очікування, якого раніше у відділенні не було. Рідні пацієнтів, самі пацієнти перечікували свою чергу в маленькому темному коридорчику. Це відділення – робота 5 років, від ідеї до результату. Людина, яка потрапляє в лікарняний заклад, одразу бачить приймальне відділення. Воно в нас справляло не те враження, яке мав би отримувати пацієнт по приїзду до лікарні. Слава Богу, міський голова, начальник управління і депутатський корпус почули нас і ми маємо нове відділення», - розповідає головний лікар КЗ «Центральна міська лікарня м. Кіровограда» Олександр Артюх.

Приймальне відділення - це вже четверта будівля, яку капітально відремонтували за нинішнього скликання міської ради. За останні роки у лікарні оновили дитяче інфекційне, паліативне, а також рентгенологічне відділення.

«Це приймальне відділення відремонтовано у великій програмі реконструкції Центральної міської лікарні і мені дуже приємно, що ми крок за кроком вводимо в експлуатацію капітально відремонтовані, технологічно переоснащені відділення. Для нас важливо не просто відремонтувати, а привести у відповідність з сьогоднішніми і в майбутньому європейськими стандартами, аби можна було надавати високоякісну медичну допомогу», - зазначив під час відкриття Андрій Райкович.

Нині приймальне відділення має усі необхідні кабінети: маніпуляційний, інвентарний, побутовий, санітарний, спецкімнату та кімнату для прийому. Меблі та обладнання були повністю закуплені в рамках реконструкції.

«Зараз дивлячись на ці комфортні сучасні умови, нам дуже приємно тут знаходитися. Думаю наші пацієнти будуть до нас звертатися і їм також буде тут приємно бути. Дякую за турботу, професіоналізм, за те, що розбудовується місто. У мене цього року відбулося поліпшення умов не лише на роботі, а й в житті, адже завдяки підтримці керівництва міста я отримала ще й житло», - захоплено ділиться враженнями завідуюча оновленим приймальним відділенням Анна Андреєва.

Начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук зауважує, такий обсяг капітальних робіт у закладі дав можливість підготувати міську лікарню до реформи вторинної ланки, яка має стартувати наступного року.

«Це підготовка нашого міста до змін, які будуть у функціонуванні закладів з реформуванням вторинної ланки медицини. З 1 квітня 2020 року розпочнеться підписання контрактів з НСЗУ. За вимогами реформи заклади вторинного рівня, до якого також належить центральна міська лікарня, мають бути автономізовані, перетворені в некомерційні комунальні підприємства, оснащенні відповідною матеріально-технічною базою, повинні мати власні медичні інформаційні системи та ліцензії МОЗ для надання медичних послуг. Лише з виконання цих умов підприємства зможуть отримувати гроші від НСЗУ за надані медичні послуги, - наголошує Оксана Макарук. - Цей заклад вже має всі сучасні можливості надавати сучасні необхідні нашому населенні медичні послуги».

Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)Центральна міська лікарня зустрічатиме пацієнтів у сучасному оновленому приймальному відділенні (ФОТО)