![У Кропивницькому проведуть загальноміську зарядку на підтримку толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих У Кропивницькому проведуть загальноміську зарядку на підтримку толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих](/uploads/posts/2017-04/thumbs/1491385339_17522637_506980829426216_1262597365669757442_n.jpg)
Загальноміська ранкова зарядка пройде в обласному центрі вдруге і буде присвячена Всесвітньому дню здоров'я. Цьогоріч організатори, якими виступають активісти Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», вирішили провести зарядку на підтримку толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних, та й загалом один до одного. Замість квитка на стадіон, всі учасники отримуватимуть червоні стрічки – символ боротьби зі СНІДом.
Як правильно розпочати свій ранок покаже гравець ФК «Зірка», майстер спорту по футболу Владислав Лупашко.
До участі в зарядці запрошуються чиновники, депутати, журналісти, громадські активісти, медики та мешканці міста.