![Як подолати епідемію туберкульозу обговорили медики Кропивницького під час круглого столу Як подолати епідемію туберкульозу обговорили медики Кропивницького під час круглого столу](/uploads/posts/2017-03/thumbs/1490364233_p_20170323_110214.jpg)
Як поінформувала під час круглого столу міський позаштатний фтизіатр
управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Неоніла Сухарська, торік у місті було вперше виявлено 118 хворих на туберкульоз. Показник захворюваності у порівнянні з попереднім роком зменшився в 1,3 рази і склав 50,0 на 100 тис. населення. При цьому міський показник захворюваності менший за обласний показник, що становить 67,0 на 100 тис. населення. Водночас лікар відзначає, що у місті зросла кількість пацієнтів, туберкульоз яким встановлюється несвоєчасно. Торік у місті від туберкульозу 22 особи.