Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Медпрацівники Кропивницького приєднались до привітання малечі із Днем захисту дітей

Медпрацівники Кропивницького приєднались до привітання малечі із Днем захисту дітей

Медпрацівники Кропивницького приєднались до привітання малечі із Днем захисту дітейЦьогоріч медичні працівники не оминули увагою День захисту дітей й долучились до заходів із привітання малечі. Так у Кіровоградській дитячій міській лікарні для дітей влаштували свято подарунків. Кожна дитина, яка перебуває на лікуванні у закладі, отримала подарунок – іграшку, солодощі, канцелярське приладдя (розмальовки, альбоми для малювання, олівці, фарби, фломастери), гематоген від фармацевтичної фірми «Натур +».

Начальник управління охорони здоров’я Оксана Макарук взяла участь у благодійному концерті «Ми діти твої, Україно» з нагоди 95-річчя КНП «Будинок дитини КОР» та Міжнародного дня захисту дітей, що відбувся у будівлі медичного коледжу. Посадовиця долучилась до збору благодійної допомоги під час концерту та вітань дітей із їхнім святом.

 

Медпрацівники Кропивницького приєднались до привітання малечі із Днем захисту дітейМедпрацівники Кропивницького приєднались до привітання малечі із Днем захисту дітейМедпрацівники Кропивницького приєднались до привітання малечі із Днем захисту дітейМедпрацівники Кропивницького приєднались до привітання малечі із Днем захисту дітейМедпрацівники Кропивницького приєднались до привітання малечі із Днем захисту дітейМедпрацівники Кропивницького приєднались до привітання малечі із Днем захисту дітей