Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » День захисту дітей

День захисту дітей

День захисту дітей1 червня весь світ відзначає День захисту дітей. Це свято запроваджене в листопаді 1949 року рішенням сесії Міжнародної демократичної федерації жінок. Тоді, по закінченні Другої світової війни, учасниці сесії у столиці Франції — Парижі урочисто заприсяглися боротися за створення умов, необхідних для щасливого та гармонійного розвитку майбутніх поколінь, тобто, дітей. А що є найважливішою умовою щасливого дитинства? Звичайно ж, мирне співіснування людей, що є гарантією спокійного і радісного життя кожної окремої родини. Уперше свято було відзначено в 1950 році. Цей день — ще і день мобілізації світової спільноти для боротьби на захист дітей від загрози війни, за збереження здоров'я дітей, за здійснення їхнього виховання та надання освіти на демократичних засадах.

Сьогодні 1 червня 2017 року в пологовому будинку №1 міста Кропивницького привітали новонароджених малюків та їх батьків. Головний лікар Романів Л.П. та головна сестра медична Федотова С.Б. завітали до медичних палат та подарували комплекти для особистої гігієни малюків з першого дня життя. Шість родин, які подарували місту нових кропивничан в День захисту дітей, щиро подякували адміністрації пологового будинку за подарунки та комфортне перебування в закладі.

Також весело відзначили свято в дитячій міській лікарні. Привітання та солодкі подарунки від заступника міського голови Дзюби Н.Є., начальника управління охорони здоров’я Макарук О.О., головного лікаря Клюєнко О.А. отримали діти та їх батьки.

Для маленьких пацієнтів учні музичної школи №3, волонтери - аматори громадської організації «Центр розвитку людини та сім’ї «Сонячний зайчик» організували святковий концерт, анімаційну програму, конкурс малюнку на асфальті «Світ очима дитини».

 

День захисту дітейДень захисту дітейДень захисту дітейДень захисту дітейДень захисту дітейДень захисту дітей