Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Пацієнти-учасники бойових дій отримали привітання з Днем пам'яті та примирення і прийдешнім Днем перемоги

Пацієнти-учасники бойових дій отримали привітання з Днем пам'яті та примирення і прийдешнім Днем перемоги

Пацієнти-учасники бойових дій отримали привітання з Днем пам'яті та примирення і прийдешнім Днем перемогиУ День пам'яті та примирення заступниця міського голови Кропивницького Наталія Дзюба та начальниця управління охорони здоров'я Оксана Макарук привітали зі святом ветеранів війни та членів їх сімей, які перебувають нині на стаціонарному лікуванні.
Слова подяки та побажання благополуччя, міцного здоров'я та миру разом з медичним персоналом висловили пацієнтам КЗ "Кіровоградська міська лікарня швидкої медичної допомоги", вручивши символічні пакунки та квіти. 
За привітання, щирі побажання та отриману висококваліфіковану медичну допомогу під час лікування керівництву лікарні й посадовцям міської ради подякували дружина загиблого ветерана війни Ольга Пилипівна Гордієнко, учасник бойових дій  Володимир Іванович Нікулін та інвалід війни Людмила Петрівна Бузько. Отримуючи квіти, пацієнти подякували за вшанування й за пам'ять про подвиги, що береже і не забуває молоде покоління й посадові особи міста.
Цього дня медичні працівники також поклали квіти до місць поховання, що увічнюють пам'ять про події часів Другої світової війни 1939-1945 років, що знаходяться поблизу лікарень та на кладовищах Кропивницького.  

Пацієнти-учасники бойових дій отримали привітання з Днем пам'яті та примирення і прийдешнім Днем перемогиПацієнти-учасники бойових дій отримали привітання з Днем пам'яті та примирення і прийдешнім Днем перемогиПацієнти-учасники бойових дій отримали привітання з Днем пам'яті та примирення і прийдешнім Днем перемоги