Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Яку корисну інформацію можна регулярно знайти на сайті управління охорони здоров’я?

Яку корисну інформацію можна регулярно знайти на сайті управління охорони здоров’я?

Управління охорони здоров’я Міської ради міста Кропивницького значно збільшило обсяг інформації, що регулярно оприлюднюється на офіційному сайті. Ці дані стосуються не лише розвитку галузі, а й стану впровадження медичної реформи у місті, наявних лікарських препаратів у закладах.

Список даних, що регулярно оновлюється і розділи, у яких їх можна знайти, дивіться нижче.

Список лікарів первинної ланки – уся інформація про лікарів, які працюють у закладах первинної ланки: сімейних лікарів, педіатрів, терапевтів. У кожній таблиці можна також знайти адреси й мікрорайони, які обслуговує той чи інший заклад, а також інформацію щодо кількості підписаних декларацій із пацієнтами, які має кожен лікар.

Телефони реєстратур та номери для виклику лікаря додому. У списку контакти не лише амбулаторій і поліклінічних відділень, а й лікарень міста. Розділ закріплений у шапці сайту. У разі якщо ви не змогли дозвонитись за якимось номером, повідомте нам, будь ласка, про це.

Телефони лікувальних закладів, у тому числі зі стаціонарними відділеннями, а також контакти керівників цих закладів. Розділ закріплений у шапці сайту.

Інформація про наявні вакцини у медзакладах. Дані про наявні бакпрепарати у лікувально-профілактичних закладах міста, отримані з державного постачання. Оновлюються щотижня.

Інформація щодо медичного забезпечення учасників АТО та членів їх сімей. Дані про використання коштів, передбачених у міському бюджеті в рамках галузі «охорона здоров’я» у Комплексній програмі підтримки учасників антитерористичної операції в східних областях України та членів їх сімей. Інформація оновлюється щотижня у розділі «Медична допомога пільговим категоріям». У ній вказуються дані про фактичне використання коштів на усі заходи, що передбачені в програмі для медичного забезпечення учасників АТО та членів їх сімей.

Медична реформа. У цьому розділі можна віднайти інформацію про кількість підписаних у місті декларацій із сімейними лікарями у співвідношенні до чисельності населення. Дані оновлюються щотижня. Також тут публікуються дайджести МОЗу щодо медичної реформи, новацій, які впроваджено центральними органами влади у галузі охорони здоров’я.

Кропивницький госпітальний округ. Усе про госпітальний округ, до якого входить територія Кропивницького, та нормативно-правові документи, які регулюють його роботу, госпітальну раду, яка працює над написанням його стратегії розвитку, а також протоколи її засідань.

Основна діяльність – розділ сайту, у якому можна переглянути план роботи управлінняна рік, інформацію про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних та юридичних осіб лікувальними закладами міста, фінансові звітиуправління за попередні роки, аналіз письмових звернень громадян, що надійшли в управління охорони здоров’я за попередні рядки, а також чиннібюджетні програмив галузі охорони здоров’я.

На сайті управління також можна знайти вакансії, що наявні у лікувальних закладах міста.

У шапці сайту також є розділ «Публічні закупівлі». Це модуль аналітики публічних закупівель, що налаштований одразу на лікувальні комунальні заклади Кропивницького. Там можна переглянути список закупівель, що провели або оголосили заклади міста, учасників, які брали участь у них, а також іншу аналітику щодо предметів закупівлі, переможців закупівель, конкурентності проведених закупок.