Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Зарплати медикам і ключові програми охорони здоров'я у Кропивницькому дофінансують

Зарплати медикам і ключові програми охорони здоров'я у Кропивницькому дофінансують

Депутати Міської ради м. Кропивницького підтримали перерозподіл частини коштів міського бюджету на галузь охорони здоров'я, окремі витрати якої цьогоріч лишились недофінансованими. Відповідне рішення обранці прийняли на останньому сесійному засіданні, що відбулось 27 листопада.

За інформацією головного фінансиста міської ради Любові Бочкової, зміни до міського бюджету, що внесли на сесії, мають на меті розподілити кошти державної субвенції у сумі 39 мільйонів гривень. Частину коштів спрямували і на галузь охорони здоров'я.

Мова йде про 17,9 мільйонів гривень, що будуть використані для виплати заробітної плати медичним працівникам та фінансування програм лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет та на забезпечення процедур гемодіалізу.

Нагадаємо,медики міста наголошували на тому, що у міському бюджеті бракує коштів на виплату зарплат усім працівникам галузі, про що регулярно повідомляли Міністерству охорони здоров'я. У стані недофінансування знаходилась і державна програма по забезпеченню інсуліном та рецептами на лікарські засобі у рамках урядової програми "Доступні ліки".

Фото з сайту міської ради