Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » У пологовому будинку провели спеціальні тренування з цивільного захисту

У пологовому будинку провели спеціальні тренування з цивільного захисту

Для забезпечення попередження виникнення надзвичайних ситуацій та дій ланок цивільного захисту в ході їх ліквідації в жіночій консультації № 1, що є структурним підрозділом пологового будинку №1, 21 вересня пройшли планові спеціальні об’єктові тренування з цивільного захисту.

У ході тренувань відпрацьовувались дії працівників закладу при виникненні різних надзвичайних ситуацій. Особлива увага приділялась виконанню заходів з безпеки під час можливих терористичних актів. Також відпрацьовувались питання взаємодії сил цивільного захисту - ланки пожежогасіння та медичної ланки. На тренуваннях у якості спостерігачів були присутні: представник навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Кіровоградської області Олег Лавров та позаштатні фахівці управління охорони здоров’я.

«Проведення тренування з цивільного захисту на базі жіночої консультації № 1 викликано саме турботою про безпеку медичного персоналу та пацієнтів, а ще для перевірки вміння медперсоналу закладу діяти під час виникнення тієї чи іншої надзвичайної події чи то ситуації» – зазначає головний лікар пологового будинку Людмила Романів. – Жіноча консультація є одним із структурних підрозділів пологового будинку й знаходиться на досить суттєвій відстані від основного закладу, тому при виникненні різного роду НС медичний персонал та його керівник повинні самостійно приймати рішення, діяти згідно затверджених інструкцій та планів реагування».

Медичний персонал із поставленими завданнями впорався в залікові терміни. Під час тренування відпрацьовувались дії пожежної ланки з ліквідації умовної пожежі та евакуація медперсоналу і пацієнтів з приміщень, а також надання першої медичної допомоги потерпілим.

Захід завершився підведенням підсумків та детальним аналізом дій кожного медпрацівника. Навчання показали, що медперсонал до дій з ліквідації та попередження надзвичайних ситуацій готовий.

У пологовому будинку провели  спеціальні тренування з цивільного захистуУ пологовому будинку провели  спеціальні тренування з цивільного захистуУ пологовому будинку провели  спеціальні тренування з цивільного захисту