Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Міні-поліклініка на колесах працюватиме для кропивничан у День міста

Міні-поліклініка на колесах працюватиме для кропивничан у День міста

Медичні працівники Кропивницького не оминуть святкування Дня міста, що заплановане на 15 вересня, і вийдуть до містян з власною акцією. Протягом дня у Ковалівському парку працюватиме міні-поліклініка на колесах «Лікаря викликали?», під час якої кожен зможе отримати консультації лікарів та з користю провести час вихідного дня.

У міні-поліклініці на колесах у цей день працюватимуть лікарі Центрів первинної медико-санітарної допомоги № 1 і №2. Кожен бажаючи зможе отримати консультативну допомогу в офтальмолога, гастроентеролога та невропатолога. Під час акції можна буде виміряти рівень глюкози в крові, вагу, зріст, пройти експрес-тестування на ВІЛ, а також перевірити гостроту зору та внутрішньоочний тиск.

Міська дитяча поліклініка частуватиме відвідувачів кисневими коктейлями. У поліклініці також працюватимуть педіатри. Окрім того лікарі консультуватимуть містян з приводу підписання декларації про надання первинної медичної допомоги сімейними лікарями.

Міні-поліклініка на колесах «Лікаря викликали?» працюватиме у День міста, 15 вересня, з 12 до 16 годин на одній із центральній алей Ковалівського парку (праворуч від входу).

Запрошуємо усіх містян відзначити День міста із користю для власного здоров’я!