Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Акція «Виїзна клініка» у цифрах

Акція «Виїзна клініка» у цифрах

11 червня 2018 року відбулася акції «Виїзна клініка» з нагоди відзначення Дня медичного працівника, в якій взяли участь медичні працівники лікувально-профілактичних закладів комунальної власності міста, представники Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" у Кіровоградській області та волонтери Кіровоградської обласної організації Товариства Червоного Хреста.

Була проведена наступна робота.

Дитячою міською поліклінікою №1 було проведено 420 досліджень перевірки зору та надано 350 кисневих коктейлів.

Лікарями Кіровоградської дитячої міської лікарні було надано 8 консультацій дітям міста.

Медпрацівниками комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №2 м. Кіровограда» обстежено на ВІЛ-інфекцію швидкими тестами 34 особи, виміряно АТ 85 особам, визначено цукор крові (глюкотестом) 54 особам.

Лікарями комунального закладу «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» було проведено 39 консультацій та оглядів громадян.

Медпрацівниками комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1 м. Кіровограда» обстежено на ВІЛ-інфекцію швидкими тестами 20 осіб (позитивних немає) та визначено цукор крові (глюкотестом) 242 особам.

Лікарями та сестрами медичними комунального закладу «Поліклінічне об’єднання м. Кіровограда» виміряно:

АТ – 100особам з них підвищений АТ – 39;

внутріочний тиск – 52 чол. з них підвищений – 6,

глюкозу крові – 41 чол. з них підвищений – 26;

проведені:

перевірка гостроти зору – 120 чол.;

тести на ВІЛ – 9 чол., позитивних немає;

консультація невропатолога – 68 чол.

Представниками Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД" у Кіровоградській області було проведено 78 тестувань на ВІЛ, виявлено 1 позитивний.

Всі пацієнти, у яких були виявлені відхилення від норми, скеровані на дообстеження та консультації профільних спеціалістів.