Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Відділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтів

Відділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтів

Відділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтівСьогодні 18 вересня 2017 року розпочато повноцінну роботу відділення амбулаторного гемодіалізу - 9 пацієнтів, переведених з обласної лікарні отримали першу процедуру. Відділення урочисто відкрили минулого тижня за участі керівництва міста та області після піврічного капітального ремонту одного з корпусів міської лікарні № 2 ім. Св. Анни.

Перший день гемодіалізне відділення працювало з головним лікарем діалізних центрів компанії "Фрезеніус" в Україні Володимиром Новаківським. На початку фахівець консультуватиме персонал кропивницького відділення під час надання послуги пацієнтам. Відгуки перших пацієнтів новоствореного відділення збирала «Вечірня газета».

Євгенія Ілляшенко:

– Перейшла сюди я з обласної лікарні. Познайомилась із медиками. Всім задоволена. Раніше процедуру ми проходили двічі на тиждень, а тепер будемо тричі. Значить, підвищиться рівень життя, почуватиму себе краще. Загальні враження лише позитивні. На гемодіалізі я перебуваю вже два роки.

Ірина Вікторівна:

– Цю процедуру я вже проходжу два з половиною роки. До цього часу відвідувала аналогічне відділення в обласній лікарні. Все тут просто чудово, зручно для пацієнтів, нас тут чекали і створили всі належні умови.

Галина Костянтинівна:

– А для мене, як бачите створили особливі умови – маю змогу лежати і отримувати процедуру. Бо мені важко сидіти. Дякую за те, що дбають про нас важкохворих. Тепер впевнена, що у нас буде все добре.

Віктор:

– Я проходив процедуру і в Черкасах, і в обласній лікарні. Ось тепер буду тут. І радуюсь комфортним умовам перебування, наявності всієї необхідної апаратури, адже ми багато вже чого бачили. Маю надію, що тут мені буде набагато краще і жити буде легше, бо ми хворі, а я особисто вже п’ять років, дуже залежимо від доступності ось таких центрів, наявності кваліфікованого персоналу, необхідного обладнання, витратних матеріалів. Радію з того, що ця життєво необхідна для мене процедура стала більш доступною.

Нагадаємо, реалізувати проект вдалось завдяки залученим інвестиціям в рамках підписаного Меморандуму щодо реалізації Проекту по оснащенню діалізного відділерння в місті Кропивницькому між Кіровоградською міською радою та ТОВ «Фрезеніус Медікал Кер Україна». Капітальний ремонт корпусу взяли на себе благодійна організація ТОВ «Ренарт» та підрядна організація ТОВ «Буд-альянс груп». Окрім ремонту самого приміщення, було проведено також заміну всіх інженерних комунікацій, встановлено дизельний генератор. Загальна сума витрат склала 5 287,4 тис. грн. З міського бюджету було профінансовано благоустрій території навколо відділення, меблі та інвентар на суму 450 тис грн.

Відділення амбулаторного гемодіалізу розраховане на 10 діалізних місць, при відпрацюванні 2-х змін (повна потужність апаратів - 3 зміни). Штатна чисельність відділення становить 20,75 штатних одиниць, з них 4,75 лікарів.

Фото управління та з сайту міської ради

 

 

Відділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтівВідділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтівВідділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтівВідділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтівВідділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтівВідділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтівВідділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтівВідділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтівВідділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтівВідділення гемодіалізу у Кропивницькому прийняло перших пацієнтів