Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » У Кропивницькому відбулось освячення гемодіалізного відділення

У Кропивницькому відбулось освячення гемодіалізного відділення

У Кропивницькому відбулось освячення гемодіалізного відділенняНапередодні урочистого відкриття у Кропивницькому освятили гемодіалізне відділення у міській лікарні № 2 ім. Св. Анни. Освячення провели для отримання Божого благословення на успішну роботу та зцілення пацієнтів. Його проводив секретар Кіровоградської єпархії УПЦ, протоієрей Роман Кондратюк за участі працівників майбутнього відділення.


«Освятити заклад – наша ініціатива. Це добра традиція, яка робиться для того, щоб у лікарні був здоровий дух, щоб працівники відділення наповнилися тим добрим, що ми повинні дати людям. Безперечно це і об’єднує колектив для майбутньої роботи», - прокоментував голова міської лікарні № 2 ім. Св. Анни Сергій Тельний.

Духовники освятили усі зали відділення, де перебуватимуть пацієнти та медичний персонал. Отець Роман Кондратюк під час своєї промови відзначив, після освячення у закладі з’явився власний янгол-охоронець, який допомагатиме лікарям і медсестрам надавати якісну допомогу, а пацієнтам покидати заклад здоровими. Наостанок протоієрей подарував відділенню ікону Пресвятої Богородиці.
 
 
Наразі медперсонал відділення готує приміщення до урочистого відкриття. На подвір’ї завершують роботи з укладки вуличної плитки, у закладі вже наявні необхідні обладнання і меблі. Увесь персонал проходив практику у подібних відділеннях у Кропивницькому та Черкасах.
«Відділення, на ту кількість пацієнтів, що ми готові прийняти, у нас сформовано практично повністю. Ми готові прийняти близько 10 чоловік і працювати у дві діалізні зміни, адже кожен з хворих має отримувати лікування в конкретні часові терміни. Ці графіки прописані до нас, адже до нас пацієнти переходять з Кіровоградської обласної лікарні», - додав Сергій Тельний.

Нагадаємо, що урочисте відкриття гемодіалізного відділення відбудеться 14 вересня об 11.00.
 

У Кропивницькому відбулось освячення гемодіалізного відділенняУ Кропивницькому відбулось освячення гемодіалізного відділенняУ Кропивницькому відбулось освячення гемодіалізного відділенняУ Кропивницькому відбулось освячення гемодіалізного відділення