Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Ремонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня міста

Ремонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня міста

Ремонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонтні роботи у майбутніх відділенні гострої судинної патології у міській лікарні швидкої медичної допомоги та відділенні амбулаторного гемодіалізу на території новоствореної міської лікарні №2 імені Святої Анни тривають у плановому режимі, аби відкрити нові медичні підрозділи вже у вересні. Хід робіт на об'єктах оглядали сьогодні міський голова Кропивницького Андрій Райкович, начальник управління охорони здоров'я Оксана Макарук, начальник ГУ ЖКГ Віктор Кухаренко спільно з керівниками медзакладів.

В обох відділеннях, що були сьогодні оглянуті, тривають внутрішні роботи та розпочинається проведення вуличного благоустрою. Майбутнє відділення гострої судинної патології, розповіла Оксана Макарук, вже забезпечене необхідним обладнанням та інвентарем. Обладнання для гемодіалізного центру закуповує підрядник. В обох відділеннях наразі формують кадровий склад. Міський голова запевнив, роботи завершать в терміни - відкриття заплановане на вересень, до Дня міста.

"Гемодіалізне відділення надзвичайно потрібне містянам. Ми робимо все, щоб відкрити його у вересні. Для цього потрібно ще багато зробити. Хід будівельних робіт іде по плану, але хотілося б пришвидшити їх. В інсультному центрі ситуація теж контрольована, все йде чітко по графіку. Там закуплене обладнання, у повному обсязі укомплектований інвентар, персонал пройшов додаткове навчання, адже у відділення є своя специфіка надання допомоги. Ми покладаємо великі надії на ці відділення, адже мова йде про стандарти лікування людей. Ми хочемо не просто декларувати, а зробити так, аби люди могли отримати високоякісну медичну допомогу", - прокоментував хід ремонтних робіт Андрій Райкович.
 

Ремонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня містаРемонти у майбутніх відділеннях гемодіалізу та судинних патологій планують завершити до Дня міста