Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони реєстратур
 
» » Роботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. Анни

Роботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. Анни

Роботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниБлагоустрій території біля майбутнього гемодіалізного відділення у міській лікарні ім. Св. Анни. 
Наразі підрядна організація займається вирівнюванням прилеглої території та заміною підземних комунікацій. Усі водо- та тепломережі замінять на сучасні пластикові труби. Під землю проведуть і електродроти, а систему освітлення двору лікарні переглянуть фахівці КП "Міськсвітло".  Саму ж територію поблизу відділення викладуть сучасною плиткою. 

Окрім того у дворі лікарні запланована часткова заміна старих дерев. Видалення насаджень робитимуть тільки після висновків екологів. Опісля ж видалені дерева замінять новими. 

Як розповів головлікар міськлікарні ім. Св. Анни Сергій Тельний, майбутнє відділення гемодіалізу розраховане на 11 місць. Приміщення будуть забезпечені новою оргтехнікою та меблями, які вже замовили. Майже зібране усе необхідне медичне обладнання. Найближчим часом до роботи приступить і адміністративний персонал лікарні, який укомплектовується. 

У самому гемодіалізному відділенні робітники закінчують обробку стін та приступають до їх фарбуванння. Усі роботи планують завершити до Дня міста.
 

Роботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. АнниРоботи з благоустрою активно ведуть на території міської лікарні Св. Анни