Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Близько 2 млн грн передбачено цьогоріч у медзакладах на витратні матеріали для проведення профілактичних медоглядів кропивничан (ІНФОГРАФІКА)

Близько 2 млн грн передбачено цьогоріч у медзакладах на витратні матеріали для проведення профілактичних медоглядів кропивничан (ІНФОГРАФІКА)

Одним із перших заходів Програми розвитку розвитку галузі охорони здоров’я м. Кропивницького на 2017-2020 роки є забезпечення раннього виявлення захворювань у населення шляхом проведення  профілактичного медичного огляду жителів міста з використанням скринінгових методів. У рамках цього заходу у міському бюджеті передбачено 1,979 млн грн на закупку витратних матеріалів, що необхідні установам для організації і проведення профілактичних медоглядів кропивничан.

Згідно програми, на 2017 рік передбачено забезпечення  плівками та реактивами рентген-кабінетів та ФГ-кабінетів, витратними матеріалами -оглядових кабінетів, кабінетів мамографії (диски), лабораторій для проведення ЗАК, ЗАС, визначення рівня глюкози. 

Окрім того програмою передбачається забезпечення лікувальних закладів міста витратними матеріалами для проведення аналізу на ПСА, для визначення глікозильованого гемоглобіну, МНО, ліпідного спектру, для ультразвукової діагностики органів черевної порожнини та простати у чоловіків старше 40 років, а також забезпечення ЕКГ-плівкою для проведення ЕКГ-діагностики осіб старше 40 років.

Передбачені кошти будуть спрямовуватись до лікувально-профілактичних закладів комунальної власності міста протягом року. Детальніше про грошове забезпечення тих чи інших статей витрат можна переглянути на інфографіці.
 

Близько 2 млн грн передбачено цьогоріч у медзакладах на витратні матеріали для проведення профілактичних медоглядів кропивничан (ІНФОГРАФІКА)