Телефон МОЗ «гарячої лінії» 0 800 505 201 |Телефони лікувальних закладів |Телефони реєстратур та виклику лікаря
 
» » Підсумки роботи медзакладів Кропивницького підбили на колегії управління охорони здоров'я

Підсумки роботи медзакладів Кропивницького підбили на колегії управління охорони здоров'я

Колегію управління охорони здоров'я провели сьогодні за участі керівництва управління та медиків Кропивницького. Колегію присвятили підведенню підсумків роботи лікувально-профілактичних закладів комунальної власності Кропивницького за 2016 рік.
Рішенням колегії роботу медичних закладів міста у 2016 році було визнано задовільною. Аналіз роботи закладів у минулому році показав, що за рейтинговою оцінкою стану здоров'я населення, діяльністю та ресурсного забезпечення закладів охорони здоров'я Кіровоградської області за 2016 рік Кропивницький зайняв 5 місце (12 місце в 2015 році).
Минулоріч у закладів міста покращились показники профілактичної роботи з метою раннього виявлення хворих на туберкульоз, ВІЛ/СНІД, онкозахворювання - Кропивницький піднявся з 21 рейтингового місця до 15.
У 2016 році заробітна плата медпрацівників у Кропивницькому становила 2653 грн, що більше від рівня заробітної плати у попередній рік на 364 грн. Вартість одного ліжкодня перебування хворих у стаціонарних відділеннях становив 19,29 грн за витратами на медикаменти (44,27 грн для ветеранів) та 5,36 грн на харчування (13,39 грн для ветеранів).
За підсумками колегії головні лікарі медзакладів отримали низку завдань: постійно забезпечувати належний рівень надання медичної допомоги населенню, забезпечивши пріоритетне надання безкоштовної медичної допомоги найбільш вразливим соціально незахищеним верствам населення, підвищити якість профілактичних та диспансерних медичних оглядів населення, проаналізувати показники роботи ліжок в закладі в цілому та відділеннях зокрема та надати пропозиції по оптимізації ліжкового фонду, посилити контроль за якістю посмертної діагностики, покращити рівень проведення санітарно-просвітньої роботи з населенням з питань формування здорового способу життя, профілактики захворювань, своєчасного їх виявлення та лікування, посилити контроль за застосуванням електронних державних закупівель товарів і послуг з урахуванням Положення про функціонування електронної системи закупівель ProZorro, тримати під жорстким контролем отримання та спрямування благодійних внесків, які надають в грошовій формі юридичні та фізичні особи.
Міські позаштатні фахівці управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради отримали завдання провести аналіз діяльності служб у 2016 році, результати заслухати на профільних конференціях, а також посилити санітарно-просвітню роботу серед населення щодо обов’язкового проходження профілактичних оглядів, своєчасного звернення за медичною допомогою та формування бажання до раннього та контрольованого лікування.